TworzymyGłos Regionu

WSTK gromi na koniec rundy

Poniedziałek, 17 grudnia 2018 o 09:23, aktualizacja Środa, 02 stycznia 2019 o 10:30, autor: 0 430
WSTK gromi na koniec rundy

Efektownym zwycięstwem WSTK zakończyło bardzo udaną rundę rozgrywek w III Lidze Mężczyzn. Nasza drużyna pokonała UKS Ekonom Legnice i umocniła się na trzecim miejscu w tabeli.

UKS Ekonom Legnica to jedna z dwóch najsłabszych drużyn w lidze, która do tej pory wygrała tylko jedno spotkanie, z 12 jakie rozegrała przed przyjazdem do Wschowy. I z naszego miasta zawodnicy z Legnicy nie będą mieli dobrych wspomnień, bo mecz z WSTK zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy, 102 do 46. Nasi koszykarze jednak nie od początku wykazali, że różnica pomiędzy drużynami jest taka duża. Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem gości, a zawodnicy WSTK myślami byli już chyba na wieczornym spotkaniu wigilijnym. Na szczęście przerwa w grze podziałała na nich mobilizująco i trzy następne kwarty zakończyły się przekonywującym zwycięstwem gospodarzy, którzy imponowali szczególnie grą obronną, tracąc w drugiej części spotkania zaledwie 15 punktów. Dzięki wysokiemu prowadzeniu w meczu sprawdzili się wszyscy zawodnicy, a prym wiódł wśród nich Maciej Krówczyński, dla którego był to swoisty ponowny debiut po latach nieobecności w barwach WSTK. Zdobył on aż 31 punktów. Mecz ten zakończył pierwszą rundę zmagań, po której WSTK liczy się w grze o awans do play-off i walki o drugą ligę. Co prawda droga do tego daleka, a gra naszego zespołu daje podstawy by być optymistą. Kolejne spotkania odbędą się po przerwie świątecznej.

(olek/foto: WSTK)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaKoncert Podziękowań
25.03.20190 701
23 marca Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej w Koncercie Podziękowań zaprezentowało to, co ma najlepsze w swoich szeregach, czyli występy mażoretek oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Zani...
nazwa
Sukcesy uczniów SP2
25.03.20190 386

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl