TworzymyGłos Regionu

Wrak Race na Kaczych Dołach

Środa, 19 czerwca 2019 o 19:24, aktualizacja Wtorek, 02 lipca 2019 o 10:08, autor: 0 818
Wrak Race na Kaczych Dołach

Wspaniała zabawa dla miłośników motoryzacji w dodatku połączona z akcją charytatywną dla Dominika - to musi być udana sobota.

Organizatorzy zapowiadają rywalizację 120 załóg we wrakach samochodów, które przybędą z wielu miast Polski, a także z Niemiec. Te spotkania cieszą cię coraz większą popularnością i jesteśmy pewni, że wschowska arena będzie doskonale przygotowana do zawodów. Zarówno dla zawodników jak i kibiców. Dla dzieci przygotowano dmuchańce, lody, gofry. Dla wszystkich katering i przeloty helikopterem, który jak zwykle stanie się atrakcją spotkania.

Każda tego typu impreza ma również tradycję związaną z akcją charytatywną.  Tym razem zbieramy na szczytny cel dla  Dominika Kołodzieja. Chłopiec od lat 16 cierpi na niepełnosprawność sprzężoną w stopniu głębokim. Mama Dominika nie żyje, i opiekują się nim dziadkowie. Babcia jest po operacji kręgosłupa, dziadek po operacji serca. Dominik nie mówi, nie chodzi, nawet nie siedzi, dożywiany jest pegiem. Jest podopiecznym Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego przy SOSW. we Wschowie. Zbieramy na schodołaz gąsienicowy, koszt ok 16 tys zł. Do tej pory dziadek sam znosi i wnosi Dominika na rękach na I piętro. Schodołaz ułatwi im codzienne funkcjonowanie.

Wszystkich dla których pomaganie oraz motoryzacja jest ważna organizatorzy serdecznie zapraszają na Wrak Race Arenę na Kaczych Dołach.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl