TworzymyGłos Regionu

Wrak Race Gratowisko w Hetmanicach

Sobota, 06 kwietnia 2019 o 18:05, aktualizacja Wtorek, 09 kwietnia 2019 o 11:51, autor: 1 2456
Wrak Race Gratowisko w Hetmanicach

Dzisiejsze (6.04.) wyścigi wraków w ramach zawodów organizowanych przez Wrak Race Gratowisko Info w Hetmanicach zgromadziły ponad 130 załóg. Wyścigi odbywają się w trzech kategoriach. Impreza dla rodzin z dziećmi.

6 kwietnia odbyła się kolejna edycja wyścigów wraków w Hetmanicach. Na starce stanęło ponad 130 załóg. Każda z nich z myślami o zwycięstwie. Jednak dla wszystkich jest to przede wszystkim dobra zabawa.

W dzisiejszych zawodach startowano w trzech kategoriach: do 1.6, powyżej 1.6 i cywil. Wyścigi cały czas trwają. Organizatorzy pilnują przestrzegania regulaminu. Dbają o porządek na torze, zapewniona jest pomoc Ochotniczej Straży Pożarnej z Lgnia oraz karetka pogotowia. Obsługa wyrównuje tor, polewa wodą by się nie kurzyło.

Wyścigi wraków w Hetmanicach zgromadziły wielu dorosłych widzów jak i dzieci. Jak widać rodzina może tam miło spędzić czas. Oglądając wyścigi a w przerwie zaglądając do strefy gastronomicznej.

(pm)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zenek
06.04.2019 20:31

Imponująca ilość samochodów-gratów. Z każdym samochodem średnio 4 osoby. Super impreza.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl