Witamy na świecie Weronikę

Środa, 13 września 2017 o 14:41, aktualizacja Środa, 13 września 2017 o 15:12, autor: 1 1200
Witamy na świecie Weronikę

Kolejne szczęśliwe informacje płyną do nas z odziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. W pierwszej dekadzie września na świat przyszła Weronika Witkowska.

Weronika ma niełatwy charakter i potrafi nagle pokazać pazurki. Bardzo żywiołowo reaguje, gdy się z czymś nie zgadza, chociaż woli pokojowe rozwiązania. Bywa istną mieszanką wybuchową. To kobieta zdecydowana i życzliwa, czasami nieco chmurna oraz zaborcza. Posiada jednak bogactwo czułości, miłości i zmysłowości. Troszczy się o bliskich i stara się ich ochraniać. Kocha wymagania, przez co nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Jest pracowita, dobrze zorganizowana i zdyscyplinowana. Mądrość życiową zdobywa, ucząc się na swoich i cudzych błędach. Chętnie służy innym radą. Weronika roztacza wokół siebie niebywały czar, wabi i kusi, ale nie wszystkim się podoba. Jest także gotowa do poświęceń. Mamy nadzieję, że mała Weronika będzie zdecydowanie uczyć się na cudzych błędach, a czar miłości otoczy nie tylko ją, ale całą jej rodzine i bliskich. Życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy. 

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Renata
13.09.2017 17:03

Gratulacje Ewelinko piękna jest śliczna ?????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl