Witamy na świecie Tymona

Piątek, 11 sierpnia 2017 o 11:39, autor: 0 1388
Witamy na świecie Tymona

Kolejne szczęśliwe informacje płyną do nas z odziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. W pierwszej dekadzie sierpnia na świat przyszedł Tymon Napieralski.

Tymon to człowiek bardzo aktywny i skory do działania. Charakteryzuje się wielką przedsiębiorczością, która nie pozwala mu żyć w bezczynności nawet przez krótki czas, zresztą byłaby to wielka szkoda gdyby jego wrodzony potencjał miał marnować się nawet przez chwilę. Toteż bardzo chętnie podejmuje nowe wzywania, jakie stawia przed nim życie, a jeśli akurat przez dłuższy czas nic takiego nie pojawia się na horyzoncie, sam organizuje sobie czas i wymyśla sobie nowe wyzywania. Jest żywiołowy i ma wielkie pokłady energii, która musi gdzieś zaleźć ujście, dlatego zwykle działa bardzo szybko i dba, by jego praca wiązała się z ciągłym ruchem. Nie znosi stagnacji, gdyż daje mu to złudzenie, że się cofa, a to jest dla niego najgorsza możliwa opcja. Często woli nawet postępować nieprawidłowo, a potem musieć poprawiać popełnione przez siebie błędy aniżeli stać w miejscu gdy inni stale zdążają do przodu. Mamy nadzieje, że mały Tymon pomimo konieczności ujścia swojej energii da czasem odpocząć szczęśliwym rodzicom, którym serdecznie gratulujemy. Życzymy dużo zdrowia i radości dla całej rodziny.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl