Witamy na świecie Hanie

Środa, 12 lipca 2017 o 18:14, autor: 0 1792
Witamy na świecie Hanie

Kolejne szczęśliwe informacje płyną do nas z odziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. W drugiej dekadzie lipca na świat przyszła Hanna Szalek.

Hanna jest szlachetna, łagodna i cieszy się każdą chwilą. Wie, jak korzystać z życia. Znajomi darzą ją ogromną sympatią, ponieważ angażuje się w ich sprawy, dla każdego ma dobre słowo, uśmiech i wiele zrozumienia. Jest osobą pełną taktu oraz wrodzonej dobroci. Nikogo nie podejrzewa o złe intencje. Często kieruje się uczuciami, mimo to jest ostrożna w podejmowaniu decyzji. Hanna świetnie organizuje sobie czas i plan dnia, ponieważ stawia na konstruktywne działanie. Jest osobą praktyczną, stanowczą i przebojową. Nie lęka się przeszkód, a niepowodzenia jej nie zrażają. Wyróżnia się odporną psychiką i hartem ducha. Jest przy tym kobietą bardzo rodzinną. Małej Hani życzymy jak najwięcej zdrowia i wielu dobrych osób na swojej drodze. Gratulujemy serdecznie rodzicom.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl