Witamy na świecie Alana

Poniedziałek, 12 marca 2018 o 14:38, aktualizacja Poniedziałek, 12 marca 2018 o 15:10, autor: 0 1251
Witamy na świecie Alana

Jeżeli szukamy szczęśliwych informacji, to na pewno płyną one z oddziału ginekologiczno-połozniczego w Nowym Szpitalu we Wschowie. Na świat przyszedł Alan Nowicki, a my gratulujemy rodzicom i życzymy jak najwięcej wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

Mężczyzna noszący imię Alan wyróżnia się na tle innych swoim spokojem i bezkonfliktowością. Zawsze jest gotów do zawarcia zgody i bardzo niechętnie angażuje się we wszelkie spory, nawet w obronie własnych interesów. Niejednokrotnie nawet woli na tym stracić, ale zyskać święty spokój, co jednak może być problemem w późniejszym życiu, gdy założy rodzinę, a żona będzie mu zarzucać niezaradność i brak męskiego zdecydowania. Przez tę cechę grozi mu także, że dostanie się pod przysłowiowy pantofel kobiety bardziej do niego konsekwentnej i gotowej na wszystko, co jednak nie będzie dla niego tak niedobre, jak miałoby to miejsce w przypadku mężczyzny o innym charakterze, jemu bowiem zdaje się najzupełniej odpowiadać sytuacja, w której nie musi się niczym przejmować, a stery władzy dzierży ktoś inny. Życzymy z całego serca aby Alan naprawdę unikał konfliktów i dawał same powody do radości sobie i swoim bliskim. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl