TworzymyGłos Regionu

Wigilia z WSTK

Sobota, 15 grudnia 2018 o 22:42, aktualizacja Środa, 02 stycznia 2019 o 10:30, autor: 12 2387
Wigilia z WSTK

15 grudnia w sali wiejskiej w Przyczynie Górnej WSTK zorganizowało wigilię, w której uczestniczyli zawodnicy, trenerzy i rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od modlitwy i wspólnej kolędy, poprowadzonej przez księdza franciszkanina. Dla trenerów i zawodników WSTK, prezes Mirosław Zgrzebnicki przygotował świąteczne paczki. Wręczali je wiceburmistrz Wschowy Marta Panicz-Szajnkenig i naczelnik Wydziału Spraw Organizacyjnych i Społecznych Wojciech Kuryłło.

Zapraszamy do galerii zdjęć. (rak)

REKLAMA

Komentarze (12)

avatar
~Wsch
16.12.2018 10:27

Kolejna uroczystość i pana burmistrza ni ma. Brawo wybory wygrane A teraz....

avatar
~ja
16.12.2018 13:00

Burmistrz najpierw musi ogarnac to co zostawili poprzednicy a to wymaga czasu ale ze Kuryllo naczelnikiem ? No prosze jak to wszystko sie odwrocilo ha ha

avatar
~sam_na_sali
16.12.2018 13:16

Kuryło wrócił na stanowisko, które zajmował przed poprzednimi wyborami i zanim został wicestarostą. Niestety, tak działa prawo i obecny burmistrz, czy chciał, czy nie chciał, musiał go przyjąć na poprzednie stanowisko.

avatar
~do ja
16.12.2018 16:14

Burmistrz MUSI NAJPIERW SAM SIĘ OGARNĄĆ!!!

avatar
~Były działacz.
16.12.2018 13:36

Inne kluby nie stać na tak wielkie robione pod publiczkę uroczystości, bo nie dostały tyle kasy co WSTK od poprzedniej władzy gminnej i od byłego Starostwa. Teraz kupują nowe władze. Tylko gdzie są wyniki WSTK .

avatar
~Do byłego działacza działacz obecny
16.12.2018 15:06

1. Wigilia była imprezą skladkową- każdy się dokładał 2. Inne kluby po prostu nie zapraszają mediów, wigilia jest w każdym klubie 3. Jakbyś się, były działaczu interesował, to byś wiedział, że seniorzy zajmują trzecią pozycję w tabeli, juniorki awansowały do ćwierćfinałów Polski i ze można tak wymieniać 4. Nowe władze się po prostu zaprasza na takie uroczystości inie wynika to z chęci przypodobania się tylko z kultury 5. Chyba nie dzialałeś przy finansach klubu skoro piszesz że WSTK dostało dużo pieniedzy

avatar
~Do byłego dz
16.12.2018 15:08

Nie osmieszaj się były działaczu, sukcesy są a wigilię wszyscy robią tylko nie wszyscy chcą być na zw Dobrze, że jest artykuł bo dzieciaki się cieszą w domu jak znajdą się na zdjęciu

avatar
~Do -sam-na-sali
16.12.2018 16:09

Co z tym Wojtkiem K. ???, czy to fakt, czy kaczka ....... pod publikę ?. Należy jednak zauważyć, że obecny Burmistrz postępuje jak przysłowiowy "młokos" w porównaniu z poprzedniczką, a mianowicie poprzedniczka j jej zastępca o tym czasie mieli już wszystko pozamiatane jeśli chodzi o UMiG, Kulturę, a w szczególności Spółkę Komunalną......!?. Wszyscy pamiętamy te słynne słowa blondi "brutto-netto", p. Giezka na placu SK, Społeczny Zarząd w Spółce Komunalnej, Radę Nadzorczą ze składem prawników z Wrocławia itd. Jak najbardziej ówczesne działania były robione z rozmachem i totalnym przejęciem władzy...... tu na razie "mizeria" wielkiej kolorowej koalicji p. Burmistrza..... i nie dziwota, że nie maja czasu na spotkania opłatkowe - może to świadczyć o tym, iż się dopiero uczą tej władzy ----- tak więc cicho, cicho......sza !

avatar
~kolo
16.12.2018 21:34

Do sam na sali I z wielkim rozmachem wylądowali na sali sądowej. Co nagle to po diable.

avatar
~Obserwator
17.12.2018 10:15

Zmiany w SK były dopiero w lutym

avatar
~WIdze.
03.01.2019 23:34

Panowie stare chłopy z was a na wigile przychodzcie ubrani w czarne koszulki sportowe, buty sportowe , wstyd.Fajnie gracie ale trzeba do tego sie jeszcze stosowanie na taka uroczystosc ubrac.

avatar
~AS
04.01.2019 07:10

Dziwne na opłatku gdzie burmistrz nieobecny ,opłatek obecny. Natomiast "opłatek" na który zaprasza .nowoczesny burmistrz opłatka nie ma. Wstyd Panie Burmistrz!