TworzymyGłos Regionu

Wierszowana wyprawa do ZOO

Środa, 29 listopada 2017 o 14:21, aktualizacja Niedziela, 03 grudnia 2017 o 13:13, autor: 2 2819
Wierszowana wyprawa do ZOO

W Przedszkolu nr 3 „Wesoła Trójeczka” zgromadziły się przedszkolaki, które zabrały wszystkich w wspaniałą wyprawę do ZOO. Wszystko za sprawą wierszy, jakie przedstawiały w ramach Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego.

Przedszkolny Konkurs Recytatorski w tym roku odbywał się pod hasłem wyprawy do ZOO. Dzieci biorące udział przygotowały się i recytowały wiersze, w których nie zabrakło zwierząt jakie można spotkać w ZOO. Były więc małpy, lwy, tygrysy, foki, słonie, hipopotamy, żyrafy i wiele wiele innych. Aby konkurs był jak najbardziej poważny dzieci oceniane było przez jury, w którego skład wchodziły akurat same panie. Były to: Małgorzata Bajończak, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1, Elżbieta Miśkiewicz, pracownik Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Wschowa, Karolina Kubiak, uczennica SP w Siedlnicy, która wygrała konkurs recytatorski organizowany przez Bibliotekę oraz przedstawiciel rodziców –  pani Karolina. Obecność jury trochę stresowała małych artystów, jednak poradzili sobie oni wyśmienicie i pięknie przedstawiali historie jakie wydarzyć mogą się w ZOO. Po wszystkich występach, kiedy jury udało się na naradę, dzieci zostały poczęstowane słodkim co nieco, a następnie dla młodszych kolegów wystąpiły dzieci ze starszaków Przedszkola nr 3, pokazując śpiewo-bajkę o czerwonym kapturku. Z racji tego, że widzami były prawdziwe przedszkolaki szybko włączyły się one do wspólnej zabawy. Wreszcie przyszła wyczekiwana chwila i jury ogłosiło wyniki konkursu. W imieniu oceniających głos zabrała Elżbieta Miśkiewicz, która podziękowała za wspaniałą wyprawę do ZOO i pogratulowała wszystkim dzieciom, bo każdy wystąpił wspaniale. Jednak z racji tego, że konkurs musi mieć zwycięzców, takowi w każdej grupie wiekowej zostali ogłoszeni. W grupie trzylatków największe uznanie jury zyskał Wojtek Ziemek, najlepszym czterolatkiem ogłoszono Pawła Hewusza. W kategorii pięciolatków bezkonkurencyjna okazała się Lauren Leśniewska, a spośród najstarszych uczestników, sześciolatków, wyróżniono Zuzannę Techman. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia recytacji przedszkolaków oraz galerii zdjęć.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Babcia
29.11.2017 20:09

Z pewnością wszyscy są dumni...Ja jestem bardzo dumna z mojej wnuczki Zuzanki

avatar
~Obserwator
30.11.2017 11:25

Piękne występy - gratulacje dla dzieci, rodziców i wychowawców. Dobrze, że czas żołnierzy, wojny, ułanów, karabinów skończył się w końcu i dzieci pokazują piękno świata :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl