TworzymyGłos Regionu

Wielki sukces Kacpra Bąkiewicza

Wtorek, 17 września 2019 o 14:52, aktualizacja Piątek, 20 września 2019 o 09:24, autor: 3 3068
Wielki sukces Kacpra Bąkiewicza

Kacper Bąkiewicz wziął udział w najważniejszych jesiennych zawodach kulturystycznych: Puchar Polski Seniorów oraz Diamond Cup - Puchar Świata. Zawody odbywały sie na hali Expo XXI w Warszawie, od 14 do 15 września. Jakie medale wywalczył pochodzący z Hetmanic kulturysta?

Kacper jak każdy sportowiec, marzył o zdobyciu medalu na zawodach. Pochodzi z Hetmanic, jednak na co dzień mieszka we Wrocławiu. Spełnia się jako trener personalny, student dziennikarstwa oraz atleta Optimum Nutrition - marki suplementacyjnej. Podczas ostatniego weekendu udało mu się spełnić marzenia. Zdobył trzy brązowe medale w kategoriach juniorskich i seniorskich. Stał się multimedalistą międzynarodowych zawodów światowej federacji IFBB.

Kacper odniósł ogromny sukces. Startował w gronie aktualnych mistrzów Polski, Europy czy Świata. Dodał, że chciałby podziękować rodzinie i przyjaciołom, którzy zawsze go wspierają w spełnianiu sportowych marzeń oraz trenerowi Krystianowi Wolskiemu i firmie Optimum Nutrition. Dodał, że zawsze stara się mieć uśmiech na twarzy, amerykański luz i swoich bliskich przy sobie. "Dzięki temu każdego dnia budzę się będąc szczęśliwym i spełnionym człowiekiem” - powiedział nam Kacper Bąkiewicz.

(Foto: Kacper Bąkiewicz)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Wschowianin
17.09.2019 16:28

Brawo Kacper gratulacje !!! .

avatar
~Sławek
17.09.2019 19:48

Najlepszy z najlepszych !

avatar
~Kibic
18.09.2019 15:07

Brawo, brawo, brawo - dla Kacpra, dla rodziców i dla przyjaciół. Kolejnych sukcesów :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl