W Nowym Szpitalu urodził się Rafał

Piątek, 21 lipca 2017 o 10:37, aktualizacja Piątek, 21 lipca 2017 o 11:00, autor: 0 1300
W Nowym Szpitalu urodził się Rafał

Miło nam poinformować, że w Nowym Szpitalu we Wschowie przyszedł na świat nowy mieszkaniec naszego powiatu, Rafał Mania.

Rafał jest bardzo ciekawy świata, ale nieuważny. Często podejmuje się wielu rzeczy naraz, pracuje zrywami. Jest przy tym niezależny, robi wszystko sam i według własnego pomysłu. Należy dać mu czas, a przetrawiwszy wszystkie argumenty, w końcu przyjmie inny punkt widzenia. Odgrywa człowieka o silnej woli, w rzeczywistości jest jednak uległy i buja w obłokach. Wyobraźnia zdecydowanie góruje u niego nad racjonalizmem. Przede wszystkim jest sympatyczny, uczynny i zgodny. Cieszy się dużą sympatią otoczenia, ponieważ jest koleżeński – nikogo nie zrani, nie dokucza i dąży do zgody. Często potrafi być duszą towarzystwa i niezastąpionym gawędziarzem, który sypie dowcipami, anegdotami i aluzjami, jak z rękawa. Ma w sobie naprawdę wiele uroku i chętnie jest zapraszany na każde spotkanie. Życzymy aby rodzice czerpali wiele radośc z uroku swojego małego synka, a on, i cała rodzina, rósł w zdrowiu i szczęściu. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl