W Nowym Szpitalu urodził się Bartek

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017 o 13:26, autor: 0 1425
W Nowym Szpitalu urodził się Bartek

Miło nam poinformować, że w Nowym Szpitalu we Wschowie przyszedł na świat nowy mieszkaniec naszego powiatu, Bartek Piotrowski.

Barek to człowiek czynu, który pomimo przeszkód, zawsze zmierza do celu. Jest wytrwały, uparty i szalenie konsekwentny. Nie ma czasu na rozważania, dla niego liczy się działanie. Bywa przy tym wyjątkowo zamknięty na sugestie z zewnątrz. Decyzje podejmuje szybko, w mig orientując się w potrzebie. Stara się błyszczeć w towarzystwie a duma nie pozwala mu przyznać się do porażek. Ceni sobie uporządkowany tryb życia i bardzo źle się czuje, gdy coś idzie nie po jego myśli. We wszystkim cechuje go wielka precyzja oraz systematyczność. Mamy nadzieję, że młody Bartek w pierwszej kolejności będzie wielką radością dla najbliższych. Życzymy jemu oraz jego rodzinie dużo zdrowia i wielu wspaniałych chwil. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl