TworzymyGłos Regionu

W Nowym Szpitalu na świat przyszedł Jakub

Wtorek, 09 października 2018 o 16:46, autor: 0 478
W Nowym Szpitalu na świat przyszedł Jakub

Kolejne bardzo szczęśliwe informacje docierają do nas z Nowego Szpitala we Wschowie. Dokładnie trzeciego października przywitano tam na świecie Jakuba Górskiego.

Właśnie kończy się pierwszy tydzień małego Jakuba i niezmiernie miło nam móc przedstawić wszystkim tego nowego mężczyznę w naszym powiecie. Kim może być Jakub według Wielkiej Księgi Imion? „Jakub jest mężczyzną ruchliwym i próbuje zawojować cały świat. Lubi uczestniczyć w życiu innych – wszystko wiedzieć, doradzać, wybierać, aż do przejęcia sterów. Do pełni szczęścia musi bowiem czuć się potrzebny i przydatny. Posiada dar szybkiej i wnikliwej analizy napotkanego problemu. Niestety bardzo subiektywnie ocenia rzeczywistość. Jakub jest pogodnym człowiekiem, o dużej kulturze osobistej. Brzydzi się kłamstwem i oszustwem.” Czy właśnie taki będzie mały Kuba? Tego nie wiemy, jednak życzymy mu żeby na pewno był sobą i rósł w zdrowiu i miłości. Serdecznie gratulujemy rodzicom.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl