TworzymyGłos Regionu

Tylewice gospodarzem gminnych dożynek

Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 15:34, aktualizacja Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 o 16:46, autor: 7 2445
Tylewice gospodarzem gminnych dożynek

Dożynki gminy Wschowa odbędą się 24 sierpnia w Tylewicach. Obchody rozpoczną sie korowodem do kościoła pw. Narodzenia NMP w Tylewicach. Następnie przemówienia, występy artystyczne oraz finał konkursu na wieniec dożynkowy i udekorowaną posesję.

Korowód do kościoła pw. Narodzenia NMP w Tylewicach wyruszy o 13:30. Następnie zostanie odprawiona Msza św. Po niej swoje przemówienia wygłoszą gospodarze dożynek i zaproszeni goście. O 15:30 wystąpi zespół regionalny im. Anny Markiewicz z Bukówca Górnego. Później na scenie zaprezentuje sie Młodzieżowa Orkiestra Dęta i Mażoretki. 

O 17:30 bedzie rozstrzygnięty konkurs na najładniej udekorowaną posesję oraz wieniec dożynkowy. Następnie rozpoczną się występy artystyczne i wspólna zabawa.

(Foto: Gmina Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Bv
13.08.2019 16:04

Program dożynek gminnych - porażka

avatar
~do Bv
13.08.2019 16:42

Kasa poszła na Dżem i koniec, ale na facebooku Burmistrz zamieści taką relację, że oczom nie uwierzycie że tska biba była.

avatar
~do Bv
13.08.2019 18:05

A co obecnie nie jest porażką, poproszę przykłady sukcesów?

avatar
~wieś
13.08.2019 18:12

A czy oni będą .....?, ci - wiecie, od tych co to dają wszystko i wszystkim za wyjątkiem tym niepełnosprawnym i chorym....?. No i ci, wiecie co to skumali się przed wyborami (13.10) z K-15....?. To oni też będą... ?. Jak tak to te dożynki to będą na pewno udane...., oj udane !

avatar
~Poparcie
14.08.2019 15:02

Patrząc z jakim poparciem szedł Antkowiak to będzie tylko: SLD, PSL, PO i Nowoczesna. PIS-u pod żadnym pozorem nie dopuści;-)))

avatar
~@-poparcie
14.08.2019 17:21

Czyżby jesteś jednym z tych co to ideologia samochodów elektrycznych obecnie rządzących miała zalać nas rodzimy rynek ....?, a teraz po słowach waszego szefa rządu z powodu tej i innych ogłaszanych hucznie inwestycji pisowskich w naszym kraju, za czas ich 4 letnich rządów jeno ZERO i PUSTKA się po nich ostała ?????. I ty śmiesz cokolwiek krytykować...!!!!. Czy to z tego powodu wasi pisowscy Baronowie masowo korzystają z samolotów w trybie HEAT ...?, narażając nasz budżet ( pieniądze należące do Suwerena) na milionowe straty ...???, a w tym czasie niepełnosprawni i osoby chore jak również emeryci muszą żebrać o dotacje!!!!. Czy Bizancjum waszych Baronów nie kole was w oczy ...?. Wstyd i żenad jaki nastąpił chichot historii na przełomie ostatnich czterech lat rządów pisowskich !!!. Nasza Polska Solidarność ewolucyjnie przejęła władzę od Komunistów dając nam wolność i Demokrację, a wasz pis jak widać ewolucyjnie przekształca naszą wolność i demokracje w pisowski socjalizm !!!!. O to wam chodzi ???. Pewien Klasyk powiedział, że kultura, inteligencja świadczy o poziomie społeczeństwa i rządzących w innym przypadku społeczeństwo poddaje się dobrowolnemu zniewoleniu i samozagładzie !!!!!!!

avatar
~Robak
14.08.2019 19:03

A wieś za organizację dożynek dostała prezent w postaci PODCIECIA GAŁĘZI NA ALEI DRZEW super wladzo a co dla ludzi ciezkiej pracy: Miały być chodniki ale nie w Tylewicach

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl