Twórcze Horyzonty zapraszają na najlepszy film roku

Czwartek, 11 maja 2017 o 12:52, aktualizacja Poniedziałek, 15 maja 2017 o 10:47, autor: 0 531
Twórcze Horyzonty zapraszają na najlepszy film roku

Rzadko zdarza się, aby we Wschowie można było obejrzeć na dużym ekranie oscarowy film. Po niespełna trzech miesiącach od gali rozdania Oscarów, będzie ku temu okazja. Niezawodne stowarzyszenie Twórcze Horyzonty zaprasza do sali widowiskowej CKiR na film Moonlight, który 26 lutego podczas rozdania Oscarów zdobył nagrodę za najlepszy film. Seans odbędzie się o godzinie 19:00. Bilety kosztują 6 złotych. Przypominamy, że młodzież nie płaci za bilet.

Przed rozdaniem Oscarów mówiono o dwóch filmach, które mają szansę na złotą statuetkę w kategorii najlepszy film. Wymieniano w tej stawce ,,La La Land" oraz ,,Moonlight". Wygrał ten drugi, ale do dzisiaj trwa dyskusja, czy był to właściwy wybór.

,,Moonlight", to historia, którą pozornie widzieliśmy w filmach wiele razy. Mamy głównego, czarnoskórego bohatera, któremu przyglądamy się w trzech odsłonach: chłopca, młodzieńca i dorosłego mężczyzny. Każdy z tych etapów niesie ze sobą charakterystyczne dla  określonego wieku pytania o tożsamość, granice buntu, męskość, miłość i dojrzałość. Pomimo tego, że to wszystko już w kinie było, to jednocześnie sposób w jaki mówi się o tym wszystkim, sprawia, że film według krytyków jest wyjątkowy. Czy na pewno? Warto to sprawdzić w piątek (12 maja) o godzinie 19:00.  

(rak)

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSkutek bezpośredni, czyli o tym, jak zaoszczędziłem 28 tysięcy złotych i na co je wydałem
27.06.20172 406
Dużo się pisze w gazetach wydawanych przez stowarzyszenie, którego prezesem jest Miłosz Czopek, że Miłosz Czopek oszczędza. Jak wszystkim wiadomo Miłosz Czopek jest wiceburmistrzem i jak...
nazwa
Obywatelskość na niby
27.06.20179 432
nazwa
70 lat OSP Śmieszkowo
26.06.20170 928

Ogłoszenia

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl