TworzymyGłos Regionu

Tragiczny finał poszukiwań

Wtorek, 13 listopada 2018 o 13:33, aktualizacja Piątek, 16 listopada 2018 o 09:30, autor: 1 5337
Tragiczny finał poszukiwań

9 listopada znaleziono ciało 53-letniej kobiety, mieszkanki miejscowości Łupice (gmina Sława).  W poszukiwaniach kobiety brali udział policjanci, strażnicy miejscy, strażacy, ratownicy wodni, mieszkańcy gminy Sława, rodzina i przyjaciele. Policja dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się we wspólne działania, których celem była ochrona zdrowia i życia ludzkiego.

53-letnia Urszula Urbańska 7 listopada była widziana po raz ostatni.

- 7 listopada, w środę rano, kobieta pojechała do pracy w pieczarkarni i tam była widziana po raz ostatni.  Zaniepokojona rodzina postanowiła fakt ten  zgłosić na Policję. Komendant Powiatowy we Wschowie ogłosił alarm. Sprawdzano wszystkie napływające sygnały. Ustalono, że kobieta mogła przebywać w kompleksie leśnym w Dębowie w gminie Sława - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa - Zaangażowane służby, mieszkańcy pobliskich miejscowości, rodzina, przyjaciele prowadzili intensywne działania  poszukiwawcze. Od wczesnych godzin rannych sprawdzano skrupulatnie wyznaczone po kolei sektory. W godzinach popołudniowych (9 listopada) w niewielkim kompleksie leśnym, w okolicach miejsca zamieszkania zostało odnalezione ciało kobiety. Okoliczności śmierci nad nadzorem wschowskiej prokuratury wyjaśniają policjanci.

Policja dziękuje wszystkim służbom i osobom, które uczestniczyły w akcji poszukiwawczej

- Dziękujemy za społeczne zaangażowanie i udział w poszukiwaniach, gdzie każda minuta jest na miarę złota - dodaje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~MK
13.11.2018 17:52

Wyrazy współczucia dla Rodziny +++

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWiadomościJan Pabierowski - zasłużony dla Województwa Lubuskiego
20.05.20191 254
Społecznicy, lokalni producenci żywności i trenerzy sportowi działający na rzecz społeczności lokalnej otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Wyróżnie...
nazwa
Smaczna Noc Muzeów
18.05.20190 385

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl