TworzymyGłos Regionu

Szlichtyngowa: Powołanie Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej

Czwartek, 13 stycznia 2022 o 09:50, aktualizacja Czwartek, 13 stycznia 2022 o 09:55, autor: 10 960

W dniu 12 stycznia 2022 r. Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanta Wielgus wręczyła powołanie dla druha Zenona Chrząstowskiego - Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Goli na Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej.

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej, w imieniu Burmistrza, koordynował będzie działalność ochotniczych straży pożarnych na terenie gminy Szlichtyngowa.

Nowemu Komendantowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~Xyz
13.01.2022 13:54

A co się stało z komendantem wybranym na zjeździe w tamtym roku ?

avatar
~jan
13.01.2022 18:04

Poszedł na szczaw!

avatar
~Xyz
14.01.2022 05:14

Tak sam z siebie

avatar
~Xyz
14.01.2022 18:19

Tak sam z siebie

avatar
~Xyz
14.01.2022 22:13

Bo to chyba zarząd odwołuje taka osobę

avatar
~Xyz
14.01.2022 05:13

A co się stało z komendantem wybranym na zjeździe w tamtym roku ?

avatar
~Obecny Komendant
14.01.2022 22:45

W związku z tym, że to ja jestem tym nowo wybranym na zjeździe Komendanetem to chciałem poinformować, że nadal pełnię tą funkcję (nie poszedłem na szczaw). Pani Burmistrz zatrudniła nowego Komendanta gminnego ochrony przeciwpożarowej, ponieważ cały nowy Zarząd jest jej nie na rękę, do tego stopnia, że zaraz po wyborach tego samego dnia podpisała rozporządzenie, że funkcja komendanta gminnego jest niepłatna choć od zawsze była płatna. Jednak pani burmistrz stwierdziła, że jeśli będę się wykazywał i nie będę stwarzał problemów to być może wróci do tematu zatrudnienia. Ale biorąc pod uwagę dobro naszych jednostek OSP, czuję że się jednak nie dogadamy :) a po tym wpisie tym bardziej ;) pozdrawiam

avatar
~Uuu