TworzymyGłos Regionu

Szkoła tenisa dla dorosłych

Piątek, 03 stycznia 2020 o 14:24, autor: 0 363
Szkoła tenisa dla dorosłych

Oglądasz w telewizji kolejny turniej z cyklu ATP i marzysz, by wyjść na kort i poczuć emocje towarzyszące kolejnym gemom, setom i meczom? Podziwiasz kolejne bekhendy i forhendy serwowane przez największych tenisistów na świecie. Pewnie nigdy nie znajdziesz się na czele listy rankingowej, jak Novak Djokovic czy Rafael Nadal, ale dlaczego nie miałbyś rozegrać swoich własnych meczów i zrealizować czegoś, co od dawna jest na Twojej liście marzeń? Tenis dla dorosłych to coś, co zainteresuje każdego fana tego sportu.

Coraz częściej tym sportem, nazywanym najbardziej indywidualną dyscypliną, zainteresowane są osoby dorosłe. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, szkoła tenisa dla dorosłych, zorganizowała zajęcia tenisa ziemnego dla osób pełnoletnich. Trzy poziomy szkoleń gwarantują, że każdy uczestnik znajdzie zajęcia przygotowane, adekwatnie do jego umiejętności i kondycji fizycznej. Podstawy poznasz na zajęciach Basic, przygotowane z myślą o osobach, rozpoczynających swoją przygodę z tenisem ziemnym. Natomiast na szkolenie Basic+ przyjdą osoby już obeznane z podstawowymi zasadami gry w tenisa i chcące utrwalić technikę odbić i przyjmowania piłek. Gra z głębi kortu to już kolejny stopień wtajemniczenia, którzy nasi tenisiści poznają na treningu Semi. W tej sekcji zacznie się już prawdziwa walka na punkty. Gdy już zaczniesz zajęcia tenisowe dla dorosłych w wersji pro, możesz sobie pogratulować. Dotarłeś do najwyższej klasy, gdzie poczujesz smak prawdziwej rywalizacji na korcie. Nauczysz się kontrolować kierunek lotu piłki oraz zmieniać odległość uderzeń z forehandu i backhandu. Trenerzy w szkole tenisa dla dorosłych to pasjonaci, znający się na swojej robocie i umiejący w swoich zawodnikach zaszczepić jego bakcyla.

Sezon trwa przez cały rok

W naszej szkole tenisa dla dorosłych sezon praktycznie trwa przez cały rok. Sezon zimowy rozpoczyna się w październiku i trwa do kwietnia. Natomiast w maj, czerwiec oraz wrzesień to sezon letni. Oczywiście w wakacje szkoła tenisa dla dorosłych nie ma laby i proponuje zajęcia w ramach rodzinnych obozów tenisowych. Ci, którzy chcą poczuć emocje, jak na prawdziwych, największych turniejach, szkoła tenisa dla dorosłych przygotowała DeSkową Ligę Challeng, która nie tylko będzie okazją do przeżycia tenisowych emocji, ale także będzie sprawdzianem umiejętności gry na punkty. Poczuj się, jak Federer albo Karolina Pliskova i zapisz się na zajęcia tenisowe dla dorosłych.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl