TworzymyGłos Regionu

Stypendia dla uczniów z SP2 we Wschowie

Wtorek, 26 marca 2019 o 10:47, aktualizacja Piątek, 29 marca 2019 o 16:32, autor: 0 962
Stypendia dla uczniów z SP2 we Wschowie

Edukacyjna Fundacja im. Prof. Romana Czerneckiego EFC skierowała, na ręce dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie, imienne zaproszenia  dla grupy najzdolniejszych uczniów, zachęcając ich do uczestnictwa  w Programie Stypendialnym Horyzonty.

W ramach tego programu Fundacja zapewnia możliwość nauki w najciekawszych liceach i technikach w Polsce oraz przestrzeń do rozwoju w szkole i poza nią. Stypendyści otrzymują duże wsparcie materialne na cały okres trwania nauki. Pomoc finansowa dotyczy podstawowych potrzeb, np. pokrycie kosztów związanych z mieszkaniem  w bursie, wyżywieniem, zakupem podręczników, umożliwia również podjęcie dodatkowych zajęć czy rozpoczęcie nauki za granicą. Przede wszystkim jednak udział w programie rozwija wrażliwość i dodaje odwagi.

Przed uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie dzięki zaproszeniu, rzeczywiście otwierają się całkiem nowe HORYZONTY.

(SP2)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl