TworzymyGłos Regionu

Starostwo powiatowe ogłasza otwarty konkurs ofert

Piątek, 04 stycznia 2019 o 12:32, aktualizacja Czwartek, 10 stycznia 2019 o 11:17, autor: 0 916
Starostwo powiatowe ogłasza otwarty konkurs ofert

Do 22 stycznia organizacje pozarządowe mogą składać oferty na realizację zadań publicznych w 2019 roku. Powiat Wschowski wskazuje pięć dziedzin, na które przeznacza łącznie 120 tysięcy złotych. Organizacje mają także możliwość zgłaszać kandydatów do komisji konkursowej.

Zarząd powiatu wschowskiego ogłosił konkurs na realizację zadań publicznych w 2019 roku. Organizacje mogą aplikować o środki w jednej z pięciu dziedzin: działalność na rzecz osób niepełnosprawnych; ratownictwo i ochrona ludności; nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie; kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Łącznie na wszystkie zadania powiat przeznaczył 120 tysięcy złotych, najwięcej 37 tysięcy mogą zdobyć organizacje wspierające i upowszechniające kulturę fizyczną. Organizacje muszą zapewnić 10% wkładu własnego do realizacji zadania. Szczegóły dostępne tutaj.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl