TworzymyGłos Regionu

Sprzęt AGD trafił do Domu Pomocy Społecznej

Piątek, 08 marca 2019 o 15:17, aktualizacja Środa, 13 marca 2019 o 13:13, autor: 2 1350
Sprzęt AGD trafił do Domu Pomocy Społecznej

8 marca do Domu Pomocy Społecznej trafił sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, który Wschowa zdobyła, dzięki zwycięstwu w etapie wojewódzkim konkursu ,,Świeć się z Energą". We Wschowie akcję propagował i zainicjował Dawid Jastrzębski, który już dzisiaj zapowiada, że Wschowa w konkursie weźmie udział ponownie i tym razem Wschowa ma zostać świetlną stolicą Polski.

Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się w Domu Pomocy Społecznej. Uczestniczyli w nim wiceburmistrz Wschowy - Marta Panicz-Szajnkenig, przedstawiciele firmy Energa, organizatora konkursu ,,Świeć się z Energą" - panowie Zbigniew Grzeliński i Tomasz Durlej, dyrektor Domu Pomocy Społecznej - siostra Zofia Glinka wraz ze społecznością DPS oraz Dawid Jastrzębski bez którego zaangażowania, trudniej byłoby zapewne o sukces.
 
- Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos w plebiscycie - mówiła siostra Zofia Glinka, dyrektor Domu Pomocy Społecznej - szczególnie panu Dawidowi Jastrzębskiemu, który tę machinę rozkręcał, dzięki czemu Wschowa zdobyła tytuł ,,Świetlnej stolicy województwa lubuskiego". Serdeczne wyrazy wdzięczności składamy panu burmistrzowi Konradowi Antkowiakowi oraz pani wiceburmistrz Marcie Panicz-Szajnkenig za wskazanie naszej placówki, by została obdarowana charytatywną nagrodą. Każda otrzymana pomoc raduje nasze serca i jest ogromnym wsparciem w funkcjonowaniu domu. Zakup takiego sprzętu AGD, jaki tutaj widzimy, to wydatek, na który nigdy nie moglibyśmy sobie pozwolić. Dzięki temu, że sprzęt jest energooszczędny, korzystanie z niego pozwoli obniżyć rachunki za energię, dzięki czemu większe środki finansowe możemy inwestować w troskę o rozwój naszych mieszkańców, a szczególnie najmłodszych pociech.

Wiceburmistrz Wschowy Marta Panicz-Szajnkenig wraz z przedstawicielami firmy Energa życzyli całej społeczności Domu Pomocy Społecznej jak najlepszego użytkowania sprzętu, a Dawid Jastrzębski zapewniał, że to nie jest ostatnie słowo Wschowy. I na pewno miasto weźmie udział ponownie w plebiscycie i tym razem wygra, stając się świetlną stolicą Polski.
(rak)
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~:)
08.03.2019 17:30

no i pięknie

avatar
~Widz
14.03.2019 13:22

Gratuluje Panie Dawidzie - to jest WYŁĄCZNIE Pana sukces!!! Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaSiedlnicaMuzyczne popołudnie w Siedlnicy
22.05.20190 152
Sołtys wsi Siedlnica wraz z radą sołecką zapraszają na muzyczne popołudnie z okazji Dnia Matki
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 211

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl