TworzymyGłos Regionu

Spieszmy się kochać: 5 książek o niezwykłych uczuciach

Środa, 07 kwietnia 2021 o 14:03, autor: 0 84
Spieszmy się kochać: 5 książek o niezwykłych uczuciach

Historie miłosne poruszają wrażliwą część każdego z nas. W głębi duszy każdy chciałby kochać i być kochanym, życie jednak nie często daje nam tę szansę. Romantyzm, gorące emocje czy burzliwe relacje przekładają się na fabułę książkową, która nie daje oderwać się od czytania. Sprawdźcie czy znacie już historię jakie zestawiliśmy poniżej.

"Bilet do szczęścia", Beata Majewska

Kontynuacja powieści "Konkurs na żonę". Łucja dowiaduje się o intrydze jaką uknuł jej partner, przystojny prawnik z Krakowa. Kobieta jest załamana bowiem okazuje się, że mężczyzna uwiódł ją aby odebrać jej spadek. Na dodatek jest w ciąży, choć jedyne czego chcę to zerwać związek, który tak ją zawiódł. Czy to już koniec ich płomiennego romansu? Książkę "Bilet do szczęścia" Beaty Majewskiej w formie ebooka przeczytacie na Litres.pl.

"Światło w jej oczach", Karolina Wilczyńska

Klara to trzydziestoletnia malarka, która niespodziewanie wyprowadza się z ociekającego luksusami domu rodziców i podejmuje decyzję o zamieszkaniu w swojej pracowni. Co popchnęło bohaterkę do tej decyzji? Do kogo pisze e-maile, których potem nie wysyła? Czy uda jej się zrealizować na czas projekt nowej serii obrazów?  Jeżeli  lubicie historie oparte na autentycznych wydarzeniach, to seria „Ja, Kobieta” Karoliny Wilczyńskiej z pewnością Was zachwyci.

"Kulturalna zawierucha", Grażyna Górnicka

Jaki jest niezawodny sposób na uleczenie złamanego serca? Podróżowanie! A najlepiej do Barcelony! O atutach tego miejsca przekonała się bohaterka "Kulturalnej zawieruchy", która pragnie jak najszybciej zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Podczas jednego z koncertów jazzowych w trakcie jej pobytu w tym niezwykłym mieście kobieta odkrywa skradzione dzieła sztuki, które postanawia zwrócić w prawowite miejsce - do Polski. Kto pomoże jej w tak ryzykownej akcji? „Kulturalna zawierucha” to opowieść pełna emocji i sztuki!

"Miłość warta wszystkiego" Agnieszka Jeż

W tej książce Agnieszki Jeż cofamy się do roku 1939. W powietrzu wisi wojna, jednak miłość znajdzie ujście w każdych warunkach. Sara Flinkierówna niespodziewanie zakochuje się w Janie Górskim. Parę łączy wspaniałe, potężne uczucie, jednak dzieli wszystko inne. Czy zamożna  Żydówka i biedny Polak mogą zbudować wspólną przyszłość? Równocześnie autorka prezentuje nam współczesną bohaterkę - Annę, która przekona się jak wybory poprzednich pokoleń oddziałują na kolejne. Na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Czy miłość potrafi wybaczyć absolutnie wszystko?

"Kawa o zapachu lawendy", Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk stworzyła bohatera, zdominowanego przez problemy z dzieciństwa. Trzydziestolatek, który czuje się sfrustrowany, a przelotne związki z kobietami odbierają mu wiarę w miłość natrafia przypadkiem na swoją muzę. Skromna właścicielka kawiarni imponuje mu sercem jakie wkłada w swoją pracę. Konstanty ma też świetny pomysł na wydanie własnej powieści, jednak jego brak wiary w siebie nie pozwala mu realizować marzeń. Czy nowa inspiracja popchnie go w stronę spełnienia zawodowego?

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl