TworzymyGłos Regionu

SP1: Zakończyli rok szkolny, chcą wrócić do nowej, całkowicie wyremontowanej szkoły

Piątek, 22 czerwca 2018 o 12:44, aktualizacja Środa, 11 lipca 2018 o 11:37, autor: 7 3804
SP1: Zakończyli rok szkolny, chcą wrócić do nowej, całkowicie wyremontowanej szkoły

- Większość z nas jest już daleko stąd. Przemierzamy góry, kąpiemy się w morzu, pływamy po jeziorze. Jednak zanim to nastąpi, odbierzecie świadectwa, które są podsumowaniem waszej tegorocznej pracy - mówił Maciej Grabianowski dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Jak mówił dyrektor Grabianowski mijający rok szkolny był czasem wytężonej pracy, wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. 
- W rym roku szkolnym osiągnęliśmy kolejny znaczący sukces. Drugi rok z rzędu byliśmy bezkonkurencyjni i wygraliśmy 3 edycję Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego - mówił dyrektor SP 1 - Dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i wielu mieszkańców gminy, nasza szkoła, jako nieliczna szkoła w Polsce, posiada zieloną klasę do prowadzenia lekcji na świeżym powietrzu. 
Ten rok był dla szkoły wyjątkowy również z innego powodu. 
- Jesteśmy świadkami termomodernizacji budynku szkoły. Takiego zakresu prac remontowych nie było od czasu wybudowania szkoły, a więc od roku 1963. Jeżeli tempo prac remontowych zostanie utrzymane, to 3 września podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego, wrócimy do nowej, całkowicie wyremontowanej szkoły.
Maciej Grabianowski informował również uczniów i nauczycieli, że podczas wakacji zostanie przeprowadzony remont sali gimnastycznej. 
Tradycyjnie, jak w pozostałych szkołach, uczniowie SP 1 odebrali wyróżnienia i nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w różnych dziedzinach życia szkoły. 
Specjalne podziękowania zostały złożone na ręce pani Jolanty Denesiuk. właścicielki restauracji w Szlichtyngowej. Za wszelką pomoc okazaną szkole, dyrektor Maciej Grabianowski wręczył pani Denesiuk tytuł Zasłużonego Przyjaciela Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie.
(rak/foto: koper)
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~Rodzic
22.06.2018 17:42

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 jest niesamowity- właściwy człowiek na właściwym miejscu?

avatar
~rodzic inny
22.06.2018 20:01

Zgadza się jest niesamowity ! To dzięki niemu mamy na fotelu burmistrza Danutę z całym Czopkowym zapleczem. Gdyby nie wygryzł Patalasowej , ona nie pchałaby się na burmistrza i nie mielibyśmy tego wstydu , a tak trzeba wytrzymać te parę miesięcy i dać czerwoną kartkę w wyborach. (...)

avatar
~Rodzic
23.06.2018 14:04

Nie wygryzł- był po prostu lepszym kandydatem?

avatar
~zuza
23.06.2018 14:28

dzieje się w Szkole nr 1 we Wschowie w pozytywnym znaczeniu, tylko dlaczego Pani Jola udziela się we Wschowie zapominając o Łysinach gdzie uczą się dzieci również z Tylewic chyba trzeba pamiętać o tym podczas wyborów.

avatar
~T.
23.06.2018 16:45

Nie wygryzł, bo...był "faworytem" byłego burmistrza.

avatar
~Brr
23.06.2018 23:16

Można było się tekstu nauczyć na pamięć. ..

avatar
~Mieszkaniec Tylewic
24.06.2018 23:00

Pamięta również o Tylewicach o mazoletkach o dożynkach o harcerzach i wielu innych niech każdy da tyle od siebie to będzie pieknie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl