TworzymyGłos Regionu

Sonda na sławskiej plaży: Tutaj widać, że Polska to taki piękny kraj

Czwartek, 05 lipca 2018 o 11:38, aktualizacja Niedziela, 05 sierpnia 2018 o 11:01, autor: 12 5394
Sonda na sławskiej plaży: Tutaj widać, że Polska to taki piękny kraj

Gdzie wybrać się w piękny, słoneczny dzień? Taki, jak dzisiaj? Najlepiej na plażę. Pojechaliśmy więc do Sławy i zapytaliśmy turystów i wczasowiczów, czym ich skusiła Sława i z jakich atrakcji korzystają na miejscu. - Jeździliśmy do tej pory nad polskie morze, a tutaj mamy piękne jezioro. Człowiek za granice chce wyjeżdżać, a tutaj widać, że Polska to taki piękny kraj - mówiła jedna z wczasowiczek na sławskiej plaży.

REKLAMA

Komentarze (12)

avatar
~sławianka
05.07.2018 12:33

świetny wywiad! I jak miło posłuchać zadowolonych ludzi ze Sławy. Miejscowi nie zawsze doceniają walorów i ogromu pracy włożonego nad jeziorem, natomiast generalnie wczasowicze widać, że są zadowoleni :)

avatar
~turystka
06.07.2018 07:06

"dla kogo piękny dla tego piękny" ?..... . Odpowiedź na poziomie pospolitej blondynki..., walory jezioro na poziomie innych miejsc w kraju daleko w tyle, miejscowość również daleko w tyle...., od taki wypad z biedy na uciechę mimo niesamowitej wszechobecnej drożyzny jak na taką "wiochę" !. Co do Kraju to polityczny analfabetyzm i zacofanie - ostatni przykład z Sadem Najwyższym i Ustawa o IPN - żenada i wstyd!......

avatar
~Maciek
06.07.2018 07:55

Tak walka o swoje przywileje tzw. Kasty jeśli chodzi o "kraj" . Turystko, a z jakiego kraju jesteście towarzyszko ? Aktywność zawodowa ? Brawo za ustawę o IPN i SN !! Fajna Sława Piękna Polska ! " Elyty" tylko jakieś niezadowolone. Haha

avatar
~Ja
08.07.2018 23:38

To idź się kisić dalej w swoim bloku,

avatar
~@""Maciek""
06.07.2018 11:24

Czy masz na myśli obecną Kastę Pisowską, która dla pazerności sama sobie przydziela szmal ???, sama obsadza niekompetentnymi ludźmi typu "Misiewicze, Pisiewicze" spółki skarbu państwa, rady nadzorcze i ich zarządy - To jest ta twoja jak to ty piszesz "Elyta"???. To ty należysz do tych "Elyt" pisowskich co kosztem protestujących chorych i niepełnosprawnych w Naszym Sejmie przydzielają sobie wysokie premie, stawiają według swojego widzimisię namiot na Placu przed Zamkiem Królewskim za kwotę ponad 1 miliona złotych, co postępowania w sprawie wykroczeń w ruchu drogowym z udziałem Szydło i Macierewicza prowadzą miesiącami i końca ich rozstrzygnięcia nie widać / bo co drugi normalny prokurator odmawia w tym udziału/. To jest ta twoja "Elyta" ??? . Jesteś taki światły i nie widzisz Totalnej Pazerności swoich "Elyt"????. Zobaczymy to twoje "Haha" za dwa trzy lata jaką chorągiewka się staniesz?, może tak jak twój idol Kasty Pisowskiej poseł Piotrowski z rodowodem KC PZPR !!!!

avatar
~Maciek
06.07.2018 12:06

Wow co za mowa ......gdzieś Ty był człowieku ostatnie 25 lat ? Emeryturę Ci zabrali ?

avatar
~@""Maciek""
06.07.2018 15:04

Co ma jakaś tam emerytura z pazernością Totalnej Pisowskiej Kasty i twoją wyobraźnia o normalności ???./jeśli chodzi o mnie to gdzieś za 25 lat/, Czy nie widzisz tych ostatnich protestów normalnych Polaków przed Polskimi Sądami w obronie Naszej Konstytucji !!!!. W jakim świecie ty żyjesz ..."gdzieś Ty był"..., że nie widzisz krzywdy w tym kraju pod rządami Pisowskiej Kasty ludzi chorych i niepełnosprawnych???. Gratuluję dobrego samozadowolenia z wakacji w Sławie .....

avatar
~Maciek
06.07.2018 15:20

Jednym słowem : stan wojenny ! Godzina policyjna ! Internowani ! Majaczysz Obywatelu RP i hahaha

avatar
~Do Maćka
06.07.2018 16:16

Chyba ślepy jesteś , albo nie chcesz widzieć co się dzieje w Polsce Nie przeżyłeś komuny i pewnie nie masz porównania.Dla mnie ( i dla wielu innych) pisowska inwazja to coś gorszego niż komuna.

avatar
~Maciek
06.07.2018 16:46

Ty w koncowce komuny miales 11 lat mlokosie a ja prawie trzy razy więcej pozdr Weterana hej . Niech moc tfu Bolek będzie z Tobą :)

avatar
~Witek
13.07.2018 23:02

Mleczko pisał " Dopiero widać na plaży, że kobieta nie ma twarzy " haha tak jakoś mi się przypomniało. A jeśli chodzi o Sławę. Stary Rynek szlag trafia .Nawet lody padły. Sądzę, że popadajacy w straszliwą ruinę zamek sprzedany na poniewierke-celowo ? Mógł być odnowiony i podzielony np. Na Muzeum damy,która na świecie dostała Dwa Noble. Pani Skłodowska byłaby odwiedzana przez cały świat. Drugą część na elegancki Hotel. Starówka ożyłaby i małe sklepiki również. Ale co ja tam wiem . Starsi i mądrzejsi lepsze plany mają.

avatar
~Zabijaka
15.07.2018 19:12

Miasto slawa jest piekne co wy chcecie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl