TworzymyGłos Regionu

Sonda: Jak spędzić Walentynki?

Wtorek, 13 lutego 2018 o 15:49, aktualizacja Piątek, 16 lutego 2018 o 11:27, autor: 4 2847
Sonda: Jak spędzić Walentynki?

14 lutego to dzień, w którym wspominamy św. Walentego. Chociaż święty jest patronem osób ciężko, szczególnie psychnicznie, chorych to utarło się, że jest to Dzień Zakochanych. Zapytaliśmy wschowian jak najlepiej spędzić Walentynki i czy są jakieś idealne upominki z tej okazji. Próbowaliśmy też znaleźć odpowiedzi na pytanie co mają zrobić w ten dzień osoby samotne i jak połączyć Walentynki ze Środą Popielcową?

(olek/ foto: paulina)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~ext7
13.02.2018 17:44

Jak spędzić WALENTYNKI ? Myślę ,że najlepiej z KIMŚ kogo kochasz ,lubisz ,czy szanujesz. Jaki prezent podarować? To bardzo proste, pod warunkiem, że ZNASZ sercu miłą tobie osobę ,no bo jeżeli nie ,to wiadomo, nie trafisz i będzie „siara”!

avatar
~Kotwicki Jan
14.02.2018 10:56

W tym roku nadarza się wyjątkowa okazja zacząć świetowanie Walentynek od posypania głowy popiołem. Mądrość etapu nakazuje niedoszłym właścicielom pochylić dzisiaj głowy przed kapłanem. Jaki piękny to widok! Ale tym razem nie będziemy naiwni i łatwowierni! Gdy tylko eurokołchoz przystąpi do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej, zgłoszą się jak jeden mąż /a często i żona/ do realizacji tego planu. Wszak eurokołchozowych folksdojczów u nas nie brakuje!

avatar
~Helloł:
14.02.2018 12:02

Panie Janie: jeszcze Pan nie doszedł do siebie po śledziku, czy już Pan jesteś wczorajszy?

avatar
~Do Kotwicjiego
14.02.2018 13:11

Kotwicki, czy w Toruniu posypał cię ktoś żużlem ? Ciemnota spłynęła po tobie niczym niemiecki mercedes na autobanie , szybko i zdecydowanie. Nie wstawaj, bo za nim jedzie BMW, jeszcze szybszy .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaWigilia z WSTK
15.12.20180 138
15 grudnia w sali wiejskiej w Przyczynie Górnej WSTK zorganizowało wigilię, w której uczestniczyli zawodnicy, trenerzy i rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od modlitwy i wspól...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl