TworzymyGłos Regionu

SOLID MTB w Sławie

Sobota, 14 września 2019 o 12:25, aktualizacja Piątek, 20 września 2019 o 21:49, autor: 0 1480
SOLID MTB w Sławie

W Sławie rozgrywany jest finał piątej edycji cyklu Solid MTB. Jest to ostatni akcent tegorocznego sezonu spod znaku SOLID MTB. Po wcześniejszych dziewięciu etapach „Solidna droga do Sławy” dobiega końca. Podobnie jak w latach ubiegłych na starcie zameldowało się kilkuset zawodników z całej Polski. 

Początek i metę wyścigu zlokalizowano na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Wyjeżdżając z plaży kolarze przejechali przez Park Miejski kierując się najszybszą drogą w kierunku obrzeży Sławy i dalej do Starego Strącza. Tam mają do pokonania wymagająca i trudną trasę, szczególnie w okolicach Wzgórz Pszczółkowskich, gdzie zostały wykorzystane stare nasypy kolejowe oraz pobliskie wzgórza. Organizatorzy przygotowali również dystanse dla najmłodszych uczestników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem.

(WG)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl