TworzymyGłos Regionu

Sobotnie popołudnie z teatrem w Sławie

Wtorek, 24 września 2019 o 08:29, aktualizacja Czwartek, 26 września 2019 o 23:46, autor: 0 271
Sobotnie popołudnie z teatrem w Sławie

Teatr Fokus przygotował nowy spektakl – komedię „Pantera czyli pantoflarz w opałach”, autorstwa Larsa Albuma i Ditmara Jacobsa, w znakomitym, przenoszącym sztukę w polskie realia przekładzie Izabeli Rozhin.
„Pantera” w reżyserii Adama Żuczkowskiego to brawurowa komedia pełna humoru, fantazji, niespodziewanych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji. Głównym bohaterem jest tytułowy „pantoflarz” Hasso, który przez dziwny splot rozmaitych okoliczności, uwikłany zostaje w przewrotną intrygę. 

Jak to bywa w komediach, wszystko kończy się szczęśliwie i Hasso wraz z małżonką Różyczką mogą wyruszyć w wymarzony rejs na Malediwy. Premiera komedii odbyła się 22 lutego 2019 roku na scenie Wolsztyńskiego Domu Kultury. Spektakl był grany dodatkowo 2 razy w Wolsztynie, a także w Kargowej i Przemęcie.
W najbliższą sobotę, 28 września o godz. 17.00 mieszkańcy Sławy i okolic będą mieli okazję obejrzeć spektakl w sławskim Domu Kultury. Już teraz zapraszamy!

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl