Służby mundurowe i ratownictwa medycznego na plaży miejskiej w Sławie

Sobota, 26 sierpnia 2017 o 13:53, aktualizacja Piątek, 01 września 2017 o 16:37, autor: 0 1117
Służby mundurowe i ratownictwa medycznego na plaży miejskiej w Sławie

26 sierpnia na Plaży Miejskiej w Sławie odbył się Piknik Służb Mundurowych i Ratownictwa Medycznego. To już tradycyjne zwieńczenie lata w Sławie połączone z pokazami służb mundurowych – wojska, policji, WOPR, straży pożarnej czy leśników. Organizatorami są Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Urząd Miejski w Sławie.

Sławski piknik służb mundurowych to doskonała okazja aby z bliska przyjrzeć się funkcjonowaniu i wyposażeniu służb, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo i niejednokrotnie ratują nam zdrowie i życie. W trakcie spotkania na plaży miejskiej w Sławie zaprezentowano nie tylko wyposażenie, ale odbyło się wiele pogadanek, pokazów czy zwykłych zabaw, które doskonale umilały czas całym rodzinom.

Nie zabrakło również mażoretek, czy występu młodych judoków z klubu Sparta Sława. Pod czujnym okiem saperów można było wykrywać za pomocą profesjonalnego sprzętu zakopane przedmioty. Kto lubi militaria, miał okazję przejrzeć prezentowaną broń na stoiskach wojska przeciwlotniczego i firmy ochroniarskiej. Na miejscu byli również harcerze, strażacy i ratownicy wodni.

Tym samym zakończono wakacje, ale organizatorzy liczą oczywiście na słoneczne dni i na to, że póki pogoda będzie sprzyjała, nie zabraknie osób, chętnych do wypoczynku w Sławie.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl