Służby mundurowe i ratownictwa medycznego na plaży miejskiej w Sławie

Sobota, 26 sierpnia 2017 o 13:53, aktualizacja Piątek, 01 września 2017 o 16:37, autor: 0 795
Służby mundurowe i ratownictwa medycznego na plaży miejskiej w Sławie

26 sierpnia na Plaży Miejskiej w Sławie odbył się Piknik Służb Mundurowych i Ratownictwa Medycznego. To już tradycyjne zwieńczenie lata w Sławie połączone z pokazami służb mundurowych – wojska, policji, WOPR, straży pożarnej czy leśników. Organizatorami są Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Urząd Miejski w Sławie.

Sławski piknik służb mundurowych to doskonała okazja aby z bliska przyjrzeć się funkcjonowaniu i wyposażeniu służb, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo i niejednokrotnie ratują nam zdrowie i życie. W trakcie spotkania na plaży miejskiej w Sławie zaprezentowano nie tylko wyposażenie, ale odbyło się wiele pogadanek, pokazów czy zwykłych zabaw, które doskonale umilały czas całym rodzinom.

Nie zabrakło również mażoretek, czy występu młodych judoków z klubu Sparta Sława. Pod czujnym okiem saperów można było wykrywać za pomocą profesjonalnego sprzętu zakopane przedmioty. Kto lubi militaria, miał okazję przejrzeć prezentowaną broń na stoiskach wojska przeciwlotniczego i firmy ochroniarskiej. Na miejscu byli również harcerze, strażacy i ratownicy wodni.

Tym samym zakończono wakacje, ale organizatorzy liczą oczywiście na słoneczne dni i na to, że póki pogoda będzie sprzyjała, nie zabraknie osób, chętnych do wypoczynku w Sławie.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaMiłosz Szcześniewski zwycięzcą prestiżowego Tauron Ultramaratonu
20.09.20170 253
W Krynicy-Zdroju zakończył się 8 PKO Festiwal Biegowy. W zawodach brało udział ponad 8 tysięcy zawodników. Podczas festiwalu biegowego rozegrano ponad 30 konkurencji, w tym dwie najbardzi...
nazwa
Dni Pola Kukurydzy
19.09.20170 1080
nazwa
„I tak warto żyć”
19.09.20171 474

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl