TworzymyGłos Regionu

Sława promowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2019

Poniedziałek, 04 marca 2019 o 12:35, aktualizacja Środa, 13 marca 2019 o 11:55, autor: 2 806
Sława promowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2019

Sława promowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2019. Motywem przewodnim sławskiego stoiska była sławska plaża oraz WakePark. Odwiedzający mogli nabyć informator kulturalno-sportowy, sławski folder turystyczny, gmina brała udział w grze targowej, sławskie stoisko prowadziło również konkursy dla turystów. W targach wzięło udział ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy.

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2019 odbywały się od 28 lutego do 3 marca. To już 11 edycja, tym razem zorganizowana na Stadionie Miejskim, wybudowanym na potrzeby Euro 2012. W trakcie targów, poza stoiskami wystawców, odbyły się trzydniowy Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci.

Sławska gmina od kilku lat aktywnie uczestniczy we wrocławskich targach.

- Motywem przewodnim stoiska była plaża Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW oraz WakePark Sława. Odwiedzający chętnie pytali o bazę noclegową, wydarzenia kulturalno-sportowe oraz atrakcje wodne na Jeziorze Sławskim – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Sławie - Odwiedzający mogli nabyć najnowsze publikacje w tym informator kulturalno-sportowy oraz sławski folder turystyczny, a także spróbować lodów. Dodatkowo nasza gmina uczestniczyła w grze targowej, a także prowadziliśmy osobne konkursy dla turystów. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy.

(rak/foto: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~asd
04.03.2019 12:54

nie było przedstawicieli Wschowy? przecież nasza perełka historyczna budynek kina to miejsce warte odwiedzenia przez turystów...

avatar
~@/asd
04.03.2019 13:31

NASI - jak ich nazwałeś mają na głowie tylko jedno?; jak tu stanowiska porozdawać między swoich, gdzie im tam w głowie promocja miasta i okolic............?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaSiedlnicaMuzyczne popołudnie w Siedlnicy
22.05.20190 163
Sołtys wsi Siedlnica wraz z radą sołecką zapraszają na muzyczne popołudnie z okazji Dnia Matki
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 212

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl