TworzymyGłos Regionu

Sława gościła grupę młodzieży z Mołdawii

Piątek, 26 lipca 2019 o 11:11, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:40, autor: 0 498
Sława gościła grupę młodzieży z Mołdawii

Kilka dni temu, przyjechała z wizytą do Sławy młodzież z Mołdawii. Grupa mołdawska i grupa polska biorą udział w projekcie " Międzynarodowa wymiana młodzieży - wszyskie drogi prowadzą do Sławy". Środki Ministerstwa Edukacji Narodowej i gminy Sława pozwoliły na sfinansowanie projektu. Co mieli okazję zobaczyć?

Młodzi ludzie, z miasta partnerskiego Vadul lui Voda, zamieszkali na czas pobytu w ośrodku Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Mieli okazję zobaczyć planetarium Wenus w Zielonej Górze. Na spacer edukacyjno-przyrodniczy zabrał ich Alfred Rosler. Dom Kultury w Krzepielowie przygotował warsztaty taneczne.

W czasie wolnym od wycieczek, młodzież korzysta z uroków sławskiej plaży. Grają w piłkę siatkową i pływają w jeziorze. Młodzi mieszkańcy Sławy będą mieli okazję odwiedzić kolegów w ramach rewizyty. Pojada do Vadul lui Voda w dniach 19-29 sierpnia.

(Foto: UM Sława)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl