TworzymyGłos Regionu

Serdecznie witamy na świecie Lilianę

Piątek, 06 kwietnia 2018 o 16:30, autor: 0 1655
Serdecznie witamy na świecie Lilianę

Jeżeli szukamy szczęśliwych informacji, to na pewno płyną one z oddziału ginekologiczno-połozniczego w Nowym Szpitalu we Wschowie. Na świat przyszła Liliana Apolinarska. Gratulujemy rodzicom i życzymy jak najwięcej wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodzinnym. Jakie cechy przypisuje się osobom o tym imieniu?

Wielka Księga Imion twierdzi, że Liliana to niezwykła kobieta o dwoistej naturze. Podejmuje ryzykowne wyzwania i nie boi się porażek. Potrafi wiele znieść. Jest obowiązkowa i zorganizowana, mimo to nie dotrzymuje słowa. Gdy sięgnie po władzę, może wysługiwać się ludźmi. Posiada jednak wyjątkowe wyczucie ludzi i idealnie ich dobiera. Inteligencja góruje u niej nad kreatywnością. Typowa introwertyczka. Czuła i kochająca ale nie potrafi tego okazać. Mamy jednak nadzieję, że bliscy małej Liliany doświadczą wiele miłości i tego życzymy całej rodzinie, jak również dużo zdrowia i radości.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl