Rzeka Wisła przewodnim motywem zimowych ferii w Sławie

Piątek, 03 lutego 2017 o 12:07, aktualizacja Czwartek, 09 lutego 2017 o 16:44, autor: 0 896
Rzeka Wisła przewodnim motywem zimowych ferii w Sławie

Powoli dobiega końca pierwszy tydzień ferii zimowych na terenie powiatu wschowskiego. W Sławie w tym czasie przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury w Sławie, Krzepielowie, Śmieszkowie i Ciosańcu, a sposób na dobrą zabawę urozmaicają taneczne zajęcia, warsztaty muzyczne czy też rysunkowe.

W tym roku motywem przewodnim sławskich, zimowych ferii jest rzeka Wisła.

- Polski Parlament uchwalił, że rok 2017 będzie rokiem Wisły - mówi dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku Małgorzata Sobczak - dzieci poznają legendy związane z tą rzeką, wiersze, ale także uczą się tańca. Jeszcze w ubiegłym roku ustaliliśmy z pracownikami SCKiW, że ten temat będziemy chcieli przez cały rok i na różne sposoby prezentować naszym mieszkańcom.

Tego rodzaju zajęcia odbywają się również w Krzepielowie, Ciosańcu i Śmieszkowie. Każdy z kierowników miejscowych Domów Kultury przygotował własny program zajęć, podporządkowany tej samej tematyce, czyli rzece Wiśle.

(rak/foto: olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 161
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl