TworzymyGłos Regionu

Rusza Letni Turniej Orlika

Wtorek, 17 lipca 2018 o 12:58, aktualizacja Wtorek, 24 lipca 2018 o 11:44, autor: 0 677
Rusza Letni Turniej Orlika

24 lipca rusza dziesiąta edycja Letniego Turnieju Orlika w Sławie. Zawody przeznaczone są dla dzieci klas 1-3 i klas 4-6. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 lipca dla pierwszej, a 26 lipca dla drugiej grupy wiekowej.

Na Boisku Orlik w Sławie od 24 lipca rusza Letni Turniej Orlika. Po raz dziesiąty w okresie wakacyjnym organizowane są zawody dla wszystkich chętnych z klas 1-6 szkoły podstawowej.

Dla klas 1-3 rozpoczyna się 24 lipca we wtorek o godzinie 16:00. I będzie się odbywał w każdy wtorek wakacji. Natomiast dla klas 4-6 turniej rozpocznie się dwa dni później, czyli 26 lipca o godzinie 16:00 i będzie się odbywał w każdy czwartek wakacji.

Wystarczy przyjść w wyznaczonym terminie na Boisko Orlik i podać animatorowi swoje dane oraz kontakt telefoniczny do rodziców bądź opiekunów. Turniej jest bezpłatny.

Animatorem środowiskowym na boisku Orlik w Sławie jest Damian Koppenhagen. Wszelkie pytania należy kierować właśnie do pana Damiana pod numerem telefonicznym - 501 268 430.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl