Remont sali na wykończeniu, zobacz jak zmienił się obiekt

Czwartek, 12 października 2017 o 16:55, aktualizacja Wtorek, 17 października 2017 o 10:50, autor: 0 600
Remont sali na wykończeniu, zobacz jak zmienił się obiekt

Prezentujemy krótką fotorelację z gruntownego remontu sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Sławie. Przez ostatni czas w sali prowadzone były prace, które swym zakresem objęły: piwnicę, parter z salą, zapleczem, piętro oraz termomodernizację budynku.

Wykonywane prace mają na celu poprawę bazy sportowej w gminie Sława. Wyremontowana sala przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego nie jest jedyna. Obecnie trwają pracę przy budowie sali sportowej w Ciosańcu, a w przyszłości w Krzepielowie pojawi się również zadaszone boisko.

Takiego komfortu dzieciom z naszej gminy będą mogli zazdrościć rówieśnicy z okolicy.

Termomodernizacja sali jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego.

(slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaJasełka przedszkola Happyland
16.01.20180 76
Przedszkolaki z grup Rybki i Elfy z Przedszkola Happyland we Wschowie zaprosiły swoich bliskich na jasełka, które wystawiły na sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Pomi...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl