Remont sali na wykończeniu, zobacz jak zmienił się obiekt

Czwartek, 12 października 2017 o 16:55, aktualizacja Wtorek, 17 października 2017 o 10:50, autor: 0 995
Remont sali na wykończeniu, zobacz jak zmienił się obiekt

Prezentujemy krótką fotorelację z gruntownego remontu sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Sławie. Przez ostatni czas w sali prowadzone były prace, które swym zakresem objęły: piwnicę, parter z salą, zapleczem, piętro oraz termomodernizację budynku.

Wykonywane prace mają na celu poprawę bazy sportowej w gminie Sława. Wyremontowana sala przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego nie jest jedyna. Obecnie trwają pracę przy budowie sali sportowej w Ciosańcu, a w przyszłości w Krzepielowie pojawi się również zadaszone boisko.

Takiego komfortu dzieciom z naszej gminy będą mogli zazdrościć rówieśnicy z okolicy.

Termomodernizacja sali jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego.

(slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20181 316
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl