TworzymyGłos Regionu

Przyjechał na wypoczynek, wpadł z marihuaną

Poniedziałek, 16 lipca 2018 o 13:59, aktualizacja Wtorek, 24 lipca 2018 o 11:45, autor: 13 3131
Przyjechał na wypoczynek, wpadł z marihuaną

21-letni mężczyzna został zatrzymany przez wschowski patrol policji w związku z posiadaniem kilku gramów marihuany. Mężczyzna przyjechał z grupą młodzieży na wypoczynek do Lginia. W sobotę (14 lipca) w wyniku nocnej informacji, policjanci zatrzymali 21-latka, który przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego nie będzie dobrze wspominał letniego wypoczynku na terenie wschowskiej gminy. Przyjechał tutaj na wakacje z grupą młodzieży.

- Policjanci reagują na zgłoszenia, które dotyczą miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Tak było w przypadku sobotniej (14 lipca), nocnej informacji, w efekcie której patrol wschowskiej Policji zatrzymał 21-latka. Młody mężczyzna przyjechał na wypoczynek z województwa kujawsko-pomorskiego i przywiózł w plecaku kilka gramów marihuany - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (13)

avatar
~wreszcie
16.07.2018 14:15

Miasto i cała polska może odetchnąc! o tym warto pisać niech ludzie wiedza ze policja zajmuje sie tym kim trzeba

avatar
~Anonim
16.07.2018 23:15

Policja powinna zajmować się tymi pedofilami i złodziejami co jeżdżą po okolicy, a nie turystą, który chciał zapalić dla przyjemności nikomu nie robiąc krzywdy.

avatar
~cwp
16.07.2018 15:30

Powinien dostać 500 zł mandatu i być puszczony, nie ma co robić afery, chore prawo

avatar
~hehe
16.07.2018 16:10

dowaliłbym mu też za narażenie podopiecznych na utratę zdrowia i życia. Chce palić trawkę, proszę bardzo, w domu, w krzakach, ale nie wtedy, gdy ma się zajmować dziećmi!!!

avatar
~Mdkndhej
16.07.2018 17:38

~hehe Gdzie tu jest napisane, że ma się zajmować dziećmi? :)

avatar
~Duza czesc ludzi
16.07.2018 20:20

Więcej wódzi - ona jest wypas brachu, choć 150 tałów ludzi rocznie śle do piachu. Rujnuje zdrowie, rujnuje życie rodzinom, zatem zdrowie posłowie za walkę z rośliną. To jakaś kpina, od Japonii po Stany Nie zna medycyna przypadku zgonu od marihuany. (...) prawo trza bojkotować.. SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ !

avatar
~Laska
16.07.2018 21:20

Polskie prawo jest chore. Człowiek za parę okruchów marihuany będzie miał zrujnowane życie. Brawo Polsko!

avatar
~do redaktor
17.07.2018 10:23

Panie redaktorze, on nie przyjechał na wypoczynek, on przyjechał do pracy. Powierzono mu opiekę nad dziećmi, a to całkowicie zmienia postać rzeczy i wagę przestępstwa.

avatar
~Kotwica Pan
18.07.2018 17:04

Wschowskie FBI niech się lepiej zakręci w okolicach Siedlnicy i Czerlejewa ( pola i zagajniki, no i jeszcze na kilka podwórek), a znajdą parę ,,gram" jeszcze świeżutkich ? może jeszcze plantatorzy się trafią ?

avatar
~Anonim
22.07.2018 13:52

Napisz to samo tylko podpisz sie imieniem i nazwiskiem czlowiek sam nie jestes swiety (...)

avatar
~Kim
19.07.2018 08:42

Towar od konkurencji miał czy co ??? Statystykę poprawił żeby nie było iż w Sławie wszyscy czyści LOL

avatar
~Miles Away
19.07.2018 10:29

"Przyznał się do zarzucanego mu czynu". Co zrobił, że trafił do aresztu? Mamy czekać na drugi odcinek, czy to już tylko pozostanie w aktach policji?

avatar
~Z dobrym węchem :)
22.07.2018 17:13

Ciekawe czy wczoraj wieczorem na Placu Kosynierów byli policjanci i czy mieli też takie sukcesy ? Przecież zapach palonego ,,zioła ' roznosił się jak kadzidło w kościele ,chwilami bardziej niż opary piwa i wódki przyniesionych w reklamówkach z Asa i Żabki .