Przegrywamy z Kłodzkiem

Poniedziałek, 18 grudnia 2017 o 11:30, aktualizacja Piątek, 22 grudnia 2017 o 12:13, autor: 0

Drużyna z Kłodzka zrewanżowała się koszykarzom WSTK za październikową porażkę na własnym parkiecie. W sobotę (16 grudnia) Chroby XXI Kłodzko pewnie wygrało we Wschowie z WSTK 81:66. 33 punkty dla gości zdobył Michał Weiss, nowy nabytek Kłodzka, były zawodnik I ligi.

Jeszcze przed meczem zwracano uwagę na to, że pojedynek będzie trudny, między innymi ze względu na to, że Kłodzko wzmocniło się I-ligowym koszykarzem. Od początku meczu przewaga drużyny gości była widoczna. Naszym koszykarzom brakowało skuteczności. Pierwszą połowę przegrywamy 43 do 24. Drugą połowę zaczynamy odważniej, co skutkuje tym, że powoli niwelujemy straty. Niestety pomimo tego, że drugą połowę wygrywamy 42 do 38, to ostatecznie przegrywamy 81 do 66.