TworzymyGłos Regionu

Przedszkole otwiera się dla chętnych

Wtorek, 13 lutego 2018 o 12:15, aktualizacja Czwartek, 15 lutego 2018 o 16:49, autor: 0 1254
Przedszkole otwiera się dla chętnych

Ferie to czas odpoczynku, ale pracownicy wschowskich przedszkoli nie próżnują. W wielu placówkach organizowane są dni otwarte. W środę 21 lutego uwagę dla przyszłych przedszkolaków przeznacza Przedszkole nr 1 „Tu mieszka bajeczka”.

Pójście do przedszkola to nigdy nie jest prosta sprawa, zarówno dla nowego przedszkolaka jak i jego rodziców. Wiadomo nigdzie nie jest tak dobrze jak z mamą i tatą w domu. Aby ułatwić pierwsze spotkanie z przedszkolem pracownicy Przedszkola nr 1 „Tu mieszka bajeczka” zapraszają na specjalny dzień otwarty, który odbędzie się w środę, 21 lutego od godziny 10.00. Rodzice i dzieci będą mieli okazja poznać przedszkole, wszystkie pracujące panie, wspólnie pobawić się i przekonać, że w przedszkolu może być prawie tak dobrze jak w domu. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził, bo przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy.

(olek/foto: wschowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl