TworzymyGłos Regionu

Przedszkole otwiera się dla chętnych

Wtorek, 13 lutego 2018 o 12:15, aktualizacja Czwartek, 15 lutego 2018 o 16:49, autor: 0 1202
Przedszkole otwiera się dla chętnych

Ferie to czas odpoczynku, ale pracownicy wschowskich przedszkoli nie próżnują. W wielu placówkach organizowane są dni otwarte. W środę 21 lutego uwagę dla przyszłych przedszkolaków przeznacza Przedszkole nr 1 „Tu mieszka bajeczka”.

Pójście do przedszkola to nigdy nie jest prosta sprawa, zarówno dla nowego przedszkolaka jak i jego rodziców. Wiadomo nigdzie nie jest tak dobrze jak z mamą i tatą w domu. Aby ułatwić pierwsze spotkanie z przedszkolem pracownicy Przedszkola nr 1 „Tu mieszka bajeczka” zapraszają na specjalny dzień otwarty, który odbędzie się w środę, 21 lutego od godziny 10.00. Rodzice i dzieci będą mieli okazja poznać przedszkole, wszystkie pracujące panie, wspólnie pobawić się i przekonać, że w przedszkolu może być prawie tak dobrze jak w domu. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził, bo przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy.

(olek/foto: wschowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaWe Wschowie wygrał Konrad Antkowiak. W II turze zmierzy się z Miłoszem Czopkiem
22.10.201836 4055
Według wciąż nieoficjalnych danych w I turze w wyborach na burmistrza Wschowy wygrał Konrad Antkowiak. Drugie miejsce zajął Miłosz Czopek. Trzeci wynik wyborczy zdobył Przemysław Gliński.

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl