Przedświąteczne spotkanie Związku Kombatantów RP

Wtorek, 05 grudnia 2017 o 12:32, aktualizacja Piątek, 08 grudnia 2017 o 09:14, autor: 5 1263
Przedświąteczne spotkanie Związku Kombatantów RP

Historii uczymy się z podręczników, oglądamy filmy przedstawiające najważniejsze momenty dla naszego narodu, a często zapominamy, że wielu świadków i uczestników tych wydarzeń mijamy na naszych ulicach.

W Klubokawiarni Piętro we Wschowie odbyło się przedświąteczne spotkanie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych we Wschowie. Spotkanie było okazją do spotkanie się, rozmowy i wymiany życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Zebranych przywitała prezes związku pani Stanisława Kołodyńska, dla wszystkich przygotowano poczęstunek. Cała redakcja zw.pl dołącza się do życzeń świątecznych dla osób, które poświęcały się dla naszego wspólnego dobra, życząc dużo zdrowia, bo to ono pozwala realizować resztę celów i marzeń.

(olek, foto: LG)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Patriota
05.12.2017 13:22

Przeglądam od rana wszystkie lokalne wydawnictwa... i nie mogę doszukać się informacji o okrągłej rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to nader żenujące, zważywszy na fakt, iż niektórzy mieszkańcy naszego Powiatu chcą Marszałkowi stawiać pomniki. A z biografią Marszałka Józefa Piłsudskiego nie jest im chyba po drodze. Albo wystąpiły poważne braki w edukacji tychże,, patriotów,,. Przypomninam,, patriotom,,, że dzisiaj przypada 150 rocznica urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego.

avatar
~Zen
05.12.2017 21:59

Wszystkiego dobrego. dużo zdrowia i mnóstwa pozytywnej energii dla wszystkich członków związku.

avatar
~Jan Kotwicki
06.12.2017 03:46

Kołodyńska kombatantką? Świat się kończy!

avatar
~do janko
06.12.2017 11:18

Pani Kołodyńska może być każdym. Może popierać burmistrza Grabkę i burmistrz Patalas , tak zwana "obrotowa" co się akurat opłaca.

avatar
~jola
06.12.2017 15:59

Na zdjęciach widać sześćdziesięcioletnie małżeństwo i nie mogę uwierzyć ,,,,,,,,,że już są kombatantami. Ale w tej miejscowości to wszystko możliwe.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaJasełka przedszkola Happyland
16.01.20180 73
Przedszkolaki z grup Rybki i Elfy z Przedszkola Happyland we Wschowie zaprosiły swoich bliskich na jasełka, które wystawiły na sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Pomi...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl