TworzymyGłos Regionu

Premier Mateusz Morawiecki we Wschowie

Wtorek, 31 lipca 2018 o 18:39, aktualizacja Sobota, 04 sierpnia 2018 o 17:40, autor: 48 9262
Premier Mateusz Morawiecki we Wschowie

31 lipca do Wschowy przyjechał premier Mateusz Morawiecki. Premierowi towarzyszył Jan Krzysztof Ardanowski, Minister Rolnictwa oraz Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Główny cel przyjazdu do Wschowy, poświęcony był spotkaniu z rolnikami w siedzibie HZZ Osowa Sień.

Premier podczas spotkania z rolnikami poinformował wszystkich o tym, że rząd przyjął program pomocy poszkodowanym przez suszę. Morawiecki poza spotkaniem z rolnikami zwiedził również Wschowę, złożył także kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym ofiary wojny. Obszerna relacja ze spotkania z rolnikami zostanie zamieszczona w środę. Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia materiału filmowego, który dokumentuje złożenie kwiatów pod pomnikiem.

(kamera: damian/foto: julka)

REKLAMA

Komentarze (48)

avatar

avatar
~Dgh
31.07.2018 19:13

A czy jak mi interes się słabo kręci to tez dostanę pieniadze od Państwa?

avatar
~MAG.
31.07.2018 19:40

Tłumy rolników. Jak cichutko przyjechali tak szybciutko odjechali.

avatar
~fws
31.07.2018 19:42

bardzo rozwojowe towarzystwo średnia wieku 70+

avatar
~do fws
01.08.2018 09:20

Poszedłbym dalej . To jest " kwiat " młodzieży 70 + . Ten co to organizował zrobił świetną przysługę niedźwiedzią .

avatar
~Zenek
31.07.2018 19:59

Gdzie zwykli obywatele tego miasta ? . Widzę tylko władze państwowe z pisu które zjawiły się niespodziewanie i paru lokalnych działaczy pis .

avatar
~do Zenka
31.07.2018 21:32

Jak tak dalej pójdzie to premier nie będzie musiał jeździć po jakiś tam prowincjach . Wynajmie studio filmowe z niebieskim tłem i po sprawie . Dalej to już reżyser filmowy zrobi publiczność , dialogi z premierem i co tam jeszcze chcą . Technika filmowa zwłaszcza cyfrowa zrobi " cuda na kiju " a premier będzie zadowolony . Tak teraz przez ten nasz pryzmat wschowski widzę dalsze " dialogi " ze społeczeństwem . Ciekawy jestem jak robi się badania popularności partii rządzącej bo ostatnio oglądałem film pt Obywatel Piszczyk i tam też robiono takie badania .

avatar
~Cyc
31.07.2018 20:00

Czy ja tam słyszałem o obwodnicy Wschowy?

avatar
~Artur
31.07.2018 20:13

Brawo panie Ast że pan poprowadził tą delegację po placu farnym a zrewitalizowanym przez poprzedniego burmistrza Grabkę . Ma pan szczęście bo za teraźniejszej władzy to są tylko krzywe chodniki i dziurawe ulice nie mówiąc o wszechobecnym brudzie . Starannie wyselekcjonował pan odpowiednie rejony miasta żeby nie było obciachu .

avatar
~R8
06.08.2018 22:56

A niby którędy miał iść do wschowskiej Fary?. Placem się nie podniecaj, bo jakiś bęcwał go zaprojektował a jeszcze większy osioł ten projekt zatwierdził do realizacji.

avatar
~Baśka
31.07.2018 20:50

Po pierwsze, godne miejsce do spotkania się Premiera III RP z społeczeństwem - przepraszam społeczeństwo, wybrańcami wsi i miasta rejonu Wschowskiego jakim jest STODOŁA gospodarstwa HZZ na Przyczynie Górnej, tzw. STODOŁA U PANA JANA P.. Na jednym z wpisów pod tematem "Premier Morawiecki we Wschowie. Relacja z wizyty jeszcze dzisiaj na portalu zw.pl", nie jaki forumowicz określający się jako "ext7" użył określeń , cytat: ..." Oczywiście i do PiS przykleiły się postkomunistyczne popłuczyny i te maja powody do strachu...", ..." Przecież nie wszyscy PiS-owcy ideałami są, podobnie jak nie wszyscy członkowie PO-PSL to złodzieje i malwersanci..." koniec cytatów tego pana. Mając na uwadze spotkanie Premiera z WYBRAŃCAMI wsi i miasta Wschowy i idąc tokiem myślenia forumowicza "ext7" zadaję sobie pytanie, które z tych osób z ścisłej pisowskiej selekcji biorących udział w tym spotkaniu forumowicz "ext7" nazwał by swoim określeniem "POSTKOMUNISTYCZNE POPŁUCZYNY" mające powód do strachu???, oraz które z tych osób nazwał by swoim określeniem "nie wszyscy PiS-owcy ideałami są ???. . Proszę szanownego forumowicza "ext7" o szczerą i rzetelną odpowiedź !. Jak się powiedziało A to należy powiedzieć B.....!. Wracając do tego na wskroś wyreżyserowanego spotkania to należy podkreślić, iż to nic nowego i nadzwyczajnego podobne były za czasów Gierka - nie będąc złośliwym można by to nazwać PLAGIATEM SPOTKAŃ mienionej epoki z tym jednak zaznaczeniem, iż Gierka na takich spotkaniach nie zabezpieczało tylu cywilnych agentów ochrony / na fotce nr 38 jeden z tych agentów pochwalił się bronią przy pasie i parasolem mimo 38 stopni ciepła, przypuszczalnie na wypadek ew. jaj/ . Zachodzi pytanie: - jeśli tak wyselekcjonowano gości, umieszczono ich w STODOLE HZZ za czerwona szarfą, to czego się obawiano z ich strony, iż użyto do ochrony Pana Premiera tylu cywilnych agentów ochrony???. Kolejne pytanie nasuwa się z uwagi na obecność w tym wyselekcjonowanym spotkaniu STRAŻAKA - kandydata PiS na Burmistrza będącego po cywilnemu / zdjęcie nr 41/, czyżby wstydził się swojego munduru???, a może był tam jako agent ??? . Kończąc - Co rolnic z tego wynieśli?. oprócz ew. pokazania się z Premierem - nie wykluczone jako poparcie do udziału w przyszłych jesiennych wyborach???????

avatar
~ktoś
31.07.2018 22:06

Baśka, po co szukać źródeł "plagiatu" w czasach Gierka. Wystarczy spojrzeć na ustawki poprzedniej władzy. Dodając do tego pacyfikację wszelkich niepokornych widzów ewentualnych ustawek, to te pisowskie to mały pikuś i krok ku "normalności".

avatar
~Wschowianin I
01.08.2018 09:09

jad cię zalewa

avatar
~Artur
31.07.2018 20:56

Pani burmistrz na urlopie bo nie widzę na foto?

avatar
~Wicek
01.08.2018 09:10

dokładnie patrz

avatar
~milosz
01.08.2018 11:08

przecież jest, nawet na fotkę z premierem się załapała

avatar
~xxx
31.07.2018 21:04

a mówili, że grzybów niema- tylko spojrzeć ile BORowików

avatar
~budzio
31.07.2018 21:07

Pani Burmistrz Szlichtyngowej, podczas składania kwiatów przy pomniku... Boooże, czy ta Pani jest w gimnazjum żeby tak się zachowywać? Chyba nie wypada...

avatar
~Mieszkaniec WSH
31.07.2018 22:05

Matko zabierzcie tej kobiecie telefon...

avatar
~paragraf
31.07.2018 22:03

Jedna ze stacji 29.07 ujawniła, jak wyglądała ubiegłoroczna policyjna operacja zabezpieczenia protestów przeciwko pisowskim ustawom o Sadach, - tysiące funkcjonariuszy z całej Plaski odciągnięto od codziennych zajęć policyjnych i kazano pilnować parlamentu, Pałacu Prezydenta i TVP, - setki tajniaków z pionów kryminalnych i śledczych Policji zapędzono do tzw. policyjnej obserwacji pokojowych manifestacji - Operacja pod kryptonimem "Rekonesans" na wzór i podobieństwo dawnych Operacji SB w tym przypadku z użyciem setek tajniaków śledziło manifestację/manifestantów - czy to jest to tanie państwo, państwo pisowskie ????. Wypisz wymaluj mamy powtórkę z historii - system państwa operacyjnego, żeby wprowadzić ludzi w taką WIBRACJĘ LĘKU !!!, żeby ich ZASTRASZYĆ, żeby się nie WYCHYLILI...... itd.!. Czym to śmierdzi, o to jest pytanie ?. Proszę zauważyć jak to spotkanie Premiera III RP z udziałem Wschowskiej świty pisowskiej i liczną obstawą tajnych ochraniarzy przypomina właśnie takie państwo - państwo policyjne.... . Nie dość, że wcześniej zabezpieczono obiekt spotkania, którym okazała sie STODOŁA HZZ, wyselekcjonowano kandydatów na spotkanie, zbito ich w kąt tej stodoły razem z naszym merostwem w osobie Burmistrz Wschowy, Szlichtyngowej i wiece Starosty ogrodzonych jak zwierzęta czerwoną szarfą - To jest szacunek Pisowskiego Premiera do Ludu ????, Tak wygląda Państwo Demokratyczne????. A Ty Chłopie ciesz się Pan do ciebie przyjechał ..........., a ponoć panowie byli przed wojną !!!. Żenada, że ludzie to tolerują i nie widzą jak ich obecna władza traktuje - chyba, że jest to niejaki Zygmunt za plakatem nie wiem w jakim celu z pragnienia chełpiący wodę z butelki / o to obraz Polskiego Chłopa godny Matejki / !!!!!!

avatar
~ext7
31.07.2018 22:18

Miła Pani Basiu!! Ograrnij się proszę!!. Przecież to, co napisałem jest faktem niepodważalnym :cyt. „Przecież nie wszyscy PiS-owcy ideałami są, podobnie jak nie wszyscy członkowie PO-PSL to złodzieje i malwersanci." Czyżbyś się z tym nie zgadzała???? Ja rozumiem ,że być może w zacietrzewieniu ,ogarnięta KOD-owską głupawką pozbawiłaś się zdolności logicznego myślenia .Trochę to smutne ,ale cóż ? Twój wybór!!

avatar
~lidka
01.08.2018 00:25

nawet traktorzyści na polu się przebierali w lepsze ciuszki, jak panienki z paryża... hi hi

avatar
~OmG
01.08.2018 06:34

Ludzie, ogarnięcie się. Wizyty polityków zawsze tak wyglądały. Przecież jakby dopuścili taki motłoch co piszę tutaj komentarze to wstyd by był :) Popieram PiS i nara hejterzy.

avatar
~Obserwator
01.08.2018 10:35

Za ile Ciebie kupili, 500 razy dwa, trzy, może cztery.

avatar
~Obserwator
01.08.2018 06:39

Widzę tu paru żądnych władzy ludzi ze Wschowy i Sławy. Pokazują się, wszak wybory tuż tuż. Na rowy panie..ze Sławy. A nie do polityki

avatar
~do paragraf
01.08.2018 07:31

Burmistrz Szlichtyngowej była wszędzie gdzie robiono zdjęcia aby w kampanii pokazywać jakie to ma układy z "elytą władzy"

avatar
~drugi sort
01.08.2018 09:32

Mało apetyczne spotkanie , tylko w gronie swoich . Jakieś to sztuczne i trochę dziwaczne składanie kwiatów . Z daleka wygląda to na odwalenia narzucanego zadania . Jakoś tak kręcą się ci z rządu w nieładzie a ten co ich pilnuje niby to przez przypadek pokazuje co ma pod marynarką mimo że nikogo w pobliżu nie ma . Spektakl mało udany i wymuszony taki to skutek tych ich wysiłków . Ciekaw dla kogo to było dla nich czy dla ludzi siedzących przed tv .

avatar
~Wyborca
01.08.2018 10:03

Cały ten spektakl wyreżyserowany przez Pana Posła Marka Asta po to by wygrać następne wybory. A ja się pytam co Pan zrobił dla Wschowy i nas Wschowian jako poseł opozycji, jako wojewoda i teraz jako poseł koalicji rządzącej przez tyle lat? Jak dla mnie to wielkie nic. Kompletnie nic mi do głowy nie przychodzi. Pochwal się Pan.

avatar
~Kotwicki Jan
01.08.2018 11:51

Na tle tej politycznej imprezy widać kalectwo naszej siermiężnej klasy politycznej. Jest stale powielany wzorzec działania nieodżałowanego Leona, za którym tęskni wielu działaczy. Przypomnijmy sobie kto wtedy do jego sitwy należał a stanie się jasne jak wygląda dzisiejsza rozgrywka.

avatar
~Do Jana Kotwickiego
01.08.2018 15:58

Siermiężny to Pan jest ze swoimi komentarzami!!!

avatar
~nie taki młody
01.08.2018 19:06

Wszystko po cichu , żeby nie było nikogo kto zada trudne pytania, poklepali się posłodzili sobie, media pokażą , że wszyscy zadowoleni historia zatoczyła koło.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl