TworzymyGłos Regionu

Pracownia gastronomiczna gotowa

Piątek, 12 kwietnia 2019 o 14:17, aktualizacja Czwartek, 18 kwietnia 2019 o 16:16, autor: 0 598
Pracownia gastronomiczna gotowa

To dobra wiadomość dla uczniów z klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. 12 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie dokonano odbioru końcowego jednego z elementów pracowni gastronomicznej, która powstała w wyniku projektu ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Sława”.

Pracownia gastronomiczna jest gotowa, a uczniowie będą od tej pory mogli doskonalić swoje umiejętności kulinarne.

- Pracownia spełnia również wymogi, które pozwalają na przeprowadzanie w niej egzaminów zawodowych. Inwestycja polegała na wykonaniu robót budowlanych, umeblowaniu pracowni gastronomicznej oraz jej wyposażeniu w niezbędny sprzęt AGD. Wykonawcą była firma Alles Michał Urbanowicz z siedzibą w Babimoście. Wartość inwestycji opiewała na kwotę 113 253,83 złotych – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sławie.

Projekt pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Sława” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 i budżetu państwa. Projekt realizowany jest w terminie od 1 lipca 2016 roku do 30 czerwca 2022 roku.

(rak/foto: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl