TworzymyGłos Regionu

Pożegnanie roku szkolnego i osób związanych z Ośrodkiem

Piątek, 12 lipca 2019 o 13:45, aktualizacja Środa, 17 lipca 2019 o 10:54, autor: 2 1772
Pożegnanie roku szkolnego i osób związanych z Ośrodkiem

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie i wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego zakończyli rok szkolny odbierając świadectwa, nagrody i wyróżnienia.

 Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za wsparcie i partnerstwo, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni podziękowania za tworzenie placówki ciągle uczącej się i odpowiadającej na potrzeby środowiska. Ten dzień był wyjątkowy również ze względu na pożegnanie Ojca Augustyna. Poznaliśmy osobę rozumiejącą potrzeby rodziców dzieci niepełnosprawnych, człowieka bez barier. W tym dniu pożegnaliśmy też nauczycielkę panią Alicję Aniołę, pomoc nauczyciela- panią Paulinę Tatarowicz, obie panie zmieniają miejsce pracy. Samorząd Uczniowski pożegnał też odchodzącego na Dyrektora Ośrodka pana Andrzeja Waldmana. O wszystkich będziemy pamiętać i często wspominać.

Źródło: SOSW we Wschowie

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~as
12.07.2019 16:07

Przez strajki "nauczycieli" skrócono uczniom wakacje?

avatar
~Były pracownik
12.07.2019 22:24

ROKSANKI, WIKTORKU,WOJTUSIU, GRATULUJĘ I ŻYCZĘ WAM DUŻO DALSZYCH SUKCESÓW. RODZICOM GRATULUJĘ ZDOLNICH POCIECH

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl