TworzymyGłos Regionu

Powitanie lata w Sławie tańcem towarzyskim

Sobota, 02 czerwca 2018 o 17:50, aktualizacja Poniedziałek, 11 czerwca 2018 o 13:00, autor: 0 2058
Powitanie lata w Sławie tańcem towarzyskim

Po raz drugi w Sławie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod nazwą ,,Powitanie lata". Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Wzięło w nich udział 160 par z całej Polski. To więcej niż w roku ubiegłym. Turniej się rozwija, a i fanów tańca towarzyskiego przybywa. Organizatorami są Urząd Miejski w Sławie oraz Klub Tańca Towarzyskiego ,,Urban" z Nowej Soli.

To już druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Sławie.

- W tym roku zgłosiło się 160 par z całej Polski - mówi Krzysztof Gruszewski, wiceburmistrz Sławy - czyli więcej niż w roku ubiegłym. Myślę, że turniej się przyjmie, a zainteresowanie z roku na rok będzie coraz większe. Widać to zresztą po młodych tancerzach, którzy zachwycają nas swoim zaangażowaniem, sercem, z jakim tańczą i niesamowitą gracją.

Jak mówi wiceburmistrz Sławy, taniec towarzyski za sprawą współorganizatora turnieju Tadeusza Urbana staje się coraz popularniejszy na terenie gminy. Pomimo wielu dyscyplin sportowych, które są uprawiane w Sławie, widać, że jest miejsce i potrzeba tego typu aktywności.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaDecyzja podjęta - od lipca szpital we Wschowie bez oddziału ginekologiczno-położniczego
23.05.201922 2252
Zupełnie niedawno informowaliśmy, że zarząd Nowego Szpitala we Wschowie rozważa decyzję o zamknięciu oddziału ginekologiczno-położniczego ze względu na niewystarczającą ilość urodzeń. ...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl