TworzymyGłos Regionu

Potrzebujesz sposobu, by podziękować rodzicom na weselu? Sprawdź

Czwartek, 11 kwietnia 2019 o 22:33, autor: 0 525
Potrzebujesz sposobu, by podziękować rodzicom na weselu? Sprawdź

Pierwszy taniec, oczepiny i podziękowania dla rodziców — to już stałe elementy każdego wesela, na które czekają nie tylko Państwo Młodzi, ale również wszyscy goście. Szukasz sposobu, by te podziękowania były niezapomniane? Mamy kilka podpowiedzi!

Zadbaj o najpiękniejszą oprawę podziękowań

Zanim wybierzesz prezent, zastanów się nad samą oprawą tego wyjątkowego momentu.

Na pewno chcesz, by Twoim rodzicom i teściom zapadł on w pamięci i był powodem do prawdziwej, rodzicielskiej dumy. Dlatego najlepiej przygotować niespodziankę. To nie musi być coś spektakularnego — ważne, by gest płynął prosto z serca. Nasza propozycja to samodzielnie przygotowany filmik z życzeniami, który wyświetlisz podczas wesela za pomocą projektora. Zobaczysz, że wywoła łzy wzruszenia na twarzy zebranych gości!

Jeśli wolisz coś bardziej tradycyjnego, wspólny taniec z rodzicami również jest dobrym pomysłem. To wzruszająca i piękna chwila, którą będziecie długo i z przyjemnością wspominać.

oprawa1

Wybierz upominek, który przetrwa wszystkie lata

Podziękowania dla rodziców warto wzbogacić choćby o symboliczny upominek. Będzie on przecież pamiątką po dniu Twojego ślubu. Nadal popularne wśród Par Młodych są dobrej jakości alkohole i kosze ze słodyczami, ale trendy coraz bardziej idą w kierunku personalizacji prezentów.

Chcesz być na czasie, a jednocześnie wręczyć rodzicom naprawdę unikatowy upominek? Włóż serce w jego przygotowanie!

fotoksiazka

Wydrukuj emocje i podaruj je swoim bliskim

Nośnikiem wspomnień są zdjęcia. To na nich zapisane zostały te momenty z dzieciństwa, czasów nastoletnich i dorosłości, które chcesz pokazać Twoim rodzicom i razem z nimi na nowo je przeżywać. Dlatego wręcz swoim najbliższym wydrukowane emocje.

Fotoksiążka i fotoalbum to prezenty, które w dniu wesela ucieszą najbardziej. Fotoksiążka wyglądem przypomina tradycyjną książkę, z grzbietem, grubszą okładką i cieńszymi stronami. Z kolei fotoalbum charakteryzuje się stronami o tej samej grubości. Można rozłożyć go na płasko, co ułatwia przeglądanie fotografii.

Wystarczy, że wybierzesz zdjęcia, które chcesz wydrukować, a następnie wgrasz je do prostego w obsłudze kreatora online. Używając gotowych motywów graficznych, takich jak ten: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/podziekowania-dla-rodzicow/, ułatwisz sobie pracę i skrócisz czas potrzebny na przygotowanie upominku do minimum.

fotoksiazka-album

Życzymy Ci, aby Twoje wesele było pełne wzruszających momentów i szczerych łez szczęścia. Prezent dla rodziców w postaci fotoksiążki lub fotoalbumu jest idealnym wyborem na taką okazję.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl