Pomóżmy Elenor Gray wydać drugą płytę

Środa, 02 sierpnia 2017 o 10:04, aktualizacja Piątek, 04 sierpnia 2017 o 15:36, autor: 5 1624
Pomóżmy Elenor Gray wydać drugą płytę

Piszę się, że Elenor Gray pochodzi z Poznania, jednak wokalista Alan Garstecki i gitarzysta Jarek Majer zdecydowanie z samego Poznania nie są, a z naszej pięknej Wschowy. Stąd włączamy się do wspierania zespołu w walce o zwycięstwo w Festiwalu Supportów.

Jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy możliwość słuchać koncertu zespołu Elenor Gray podczas Dni Wschowy 2016, a za kilka dni ich występ rozgrzewać będzie publiczność na Festiwalu Woodstock. Prócz tego ważnego wydarzenia muzycy walczą również w prestiżowym konkursie jakim jest Festiwal Supportów. Aktualnie trwają półfinały, gdzie liczą się głosy internautów. Do finału awansują dwa spośród sześciu walczących w półfinałach zespołów. Koncert finałowy odbędzie się na Gubałówce w Zakopanem, a zwycięzca finału, w którym również liczyć się będą głosy internatów, otrzyma 40 000 złotych. Stąd prośba o poświęcenie minuty dziennie, aby oddać głos i pomóc Elenor Gray zdobyć bilet na Gubałówkę.

Zespół wspierany jest nie tylko przez najbliższych i nie tylko z ziemi. Nietypowe wsparcie otrzymał również od zaprzyjaźnionej Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”, z którą nagrali teledysk do swojego utwory „Walking On The Clouds”.

Swój głos możecie oddawać tutaj. Głosować można raz dziennie, codziennie do 30 sierpnia. Pokażcie, że wschowianie mają moc.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~px
02.08.2017 10:56

Czy na tej płycie znajdzie się jakiś utwór w języku polskim?

avatar
~as
02.08.2017 11:50

Alan zdecydowanie lepiej brzmi po angielsku

avatar
~Alan Garstecki
02.08.2017 18:21

Tak, już teraz mamy dwa utwory w naszym rodzimym języku. Docelowo chcemy aby przynajmniej połowa piosenek na drugiej płycie było po Polsku.

avatar
~ext7
02.08.2017 13:05

Oj....Bez obrazy, ale szanowna REDAKCJA wykazała się refleksem szachisty –wszak głosowanie trwa od 22.07,ale nic to ,lepiej późno niż wcale. Hmm.. ja zresztą też, ponieważ klikam od 27.07. i gdyby nie info Jarka na FEJSIE, to dopiero dziś dowiedziałbym się o tym. ad ”px” Z tego co mi wiadomo, chłopaki pracują nad spolszczeniem Eleanor i właściwie na ten czas, trudno przewidzieć jaki będzie skutek, ale tak na mój nos ,wyjdzie im to na „zdrowie”- przecież grają dla polskich słuchaczy. Tak, czy inaczej ,KLIKAJMY!!!!

avatar
~Ka
09.08.2017 13:57

Chłopaki, świetny koncert na tegorocznym Woodstocku! :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 264
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl