TworzymyGłos Regionu

Pomaluj Wschowę na kolorowo

Wtorek, 21 maja 2019 o 15:17, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:11, autor: 4 673
Pomaluj Wschowę na kolorowo

15 czerwca (sobota) Wschowa zostanie pomalowana na kolorowo. Zmienią wygląd betonowe donice na ulicach naszego miasta. Poszukiwane są chętne do udziału zespoły. CKiR we Wschowie oraz Stowarzyszenie WIP zapewnia sprzęt do malowania. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo do 10 czerwca. Zapraszamy.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Super.
21.05.2019 16:32

Zmieniajmy miasto małymi rzeczami.Niech wspólnymi siłami pięknieje.Może w końcu sami mieszkańcy zaczną dbać o jego wygląd.Może zanim rzucą papierek lub butelkę zastanowią się.Może zaczną sprzątać po swoich psach .Mamy naprawdę piękne miasto.A na duże rzeczy przyjdzie pora.

avatar
~WS
21.05.2019 18:24

Super inicjatywa brawo dla WAS !

avatar
~Wschowianka
23.05.2019 07:39

Mam nadzieję że kolejna akcja to sprzatamy Wschowę od przysłowiowej zachrystii.

avatar
~DO powyżej
23.05.2019 10:15

Jak się znam to kwiaty krzewy zazwyczaj sadzi się na przełomie marca - kwietnia by był z tego jakiś pozytywny efekt !!!. Co do malowania miasta.....?, a co w tym czasie będą robić pracownicy Spółki Komunalnej odpowiedzialne za zieleń i porządek w naszym mieście ...???. Aby zacząć kogoś uczyć porządku na mieście należałoby rozpocząć ta edukację od Spółki Komunalnej, a następnie mieszkańców posesji prywatnych w naszym mieście i w gminie - zabrać się za obejścia, chodniki i pobocza należące do rewirów sprzątania przez Spółkę Komunalną !!!!. Dziwne jest w organizowaniu tego typu akcji, iż wszyscy ci organizatorzy co coś wymyślą to zaczynają od Przedszkolaków i młodzieży Szkolnej....a może tak zacząć taką akcję od pracowników UMiG, Spółki Komunalnej, CKiR Wschowa, Straży Miejskiej, Policji, Straży Pożarnej....... Co z nimi jest nie tak, że ich taka akcja/akcje zawsze omijają ....???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl