TworzymyGłos Regionu

Pomaluj mój świat

Czwartek, 16 maja 2019 o 08:15, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:45, autor: 3 865
Pomaluj mój świat

To już dzisiaj - Wschowski Marsz Akceptacji Osób Niepełnosprawnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wydarzenie i proszą mieszkańców o wsparcie.

Program wydarzenia:

- 10:15-10:30 – zbiórka przy Powiatowym Centrum Rehabilitacji przy ul. T. Kościuszki 25,
- 10:30-11:00 – przemarsz ulicami Wschowy, który będzie prowadził przez ul. Niepodległości, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Powstańców wielkopolskich i Rynek.
- 11:00-13:00 – impreza pod ratuszem na Rynku.

Przewidziano dodatkowe atrakcje, m.in. występ mażoretek, dmuchańce, zabawa z animatorem.

Zapraszamy.

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Adaś
14.05.2019 14:53

TĘCZA …. zawsze kojarzyła mi się ze zmianą na "pogodę" jako zjawisko meteorologiczne jak i na stan poprawy ducha i serdecznych stosunków. Dzisiaj to aż strach o czymś takim pomyśleć, gdyż dla jakiejś części , głównie politycznej, ten barwnych łuk stał się wrogiem, antagonistycznym elementem walki człowieka z człowiekiem o jakąś tam różnicę w emocjach. Świat nie stoi w miejscu, wszystko się zmienia a to co kiedyś mieściło się w zwykłych normach na dzisiaj jest aż tak zniekształcone i fałszywie przedstawiane do oceny społecznej, że obawiam się, że pomocy nie otrzymacie . Według dzisiejszej (głupiej) ideologii "tęczy" nie jako już, jako niepełnosprawni możecie być klasyfikowani do "nienormalnych" a tym samym pozostaniecie sobie samym. Obłęd, ……. jak to słucham z ust polityków, że "tęcza" to ugrupowanie odmieńców , że to co z tęczą to poza akceptacją kościoła i normatyw społecznych . Jest to przerażające, że "żywych" tak spotwarzamy a pedofilom dajemy "katolicką" wyrozumiałość ? Ja Wam wszystkim niepełnosprawnym życzę dobrego dnia i wiele radości. Adaś

avatar
~Wschowscy Patrioci
15.05.2019 09:24

Super sprawa z tym marszem ! . Wasze Dzieci zawsze wyglądają rewelacyjnie . Popieramy ! Brawo dla Dyrekcji ,Nauczycieli i Rodziców .

avatar
~JA!
16.05.2019 09:09

Pozdrawiam wszystkie osoby niepełnosprawne i ich rodziny i opiekunów, życzę Wam przy tej okazji i na całe Wasze życie dużo zdrowia i wytrwałości w walce o Wasze prawa i przyznanie Wam stosownych środków z puli Państwa !!!!. Ciekawe czy przy tej Okazji lokalna władza przydzieli wam jakieś "NAGRODY" typu jak ten pewien poseł co to rozdawał prezenty z nie swoich środków, np. tą słyną pseudo "trzynastkę" dla emerytów....???. Proszę Was tylko nie zapraszajcie na swoje święto tej naszej posłanki co to ZIGNOROWAŁA waszych kolegów i koleżanki w Naszym Polskim Sejmie...!, a teraz wybiera się " nie ucieka " jak to mówią Ci z opozycji parlamentarnej do Parlamentu Europejskiego!. Pytanie po co ona tam idzie jak jej w tym parlamencie jest tak wspaniale i jest w dodatku ministrem.....?, w jakim celu ten jej ruch "uniku" jak to mówią sportowcy i tym "unikiem" pospiesza do parlamentu Europejskiego >>>>????. Co tu jest nie tak ....???. Wracając jednak do Was - BAWCIE SIĘ......!!!!!, BO ZABAWA TO RADOŚĆ ŻYCIA i pozwoli Wam zapomnieć kto Wam nie pomaga...!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl