TworzymyGłos Regionu

Pokazy filmowe dla dzieci

Czwartek, 26 września 2019 o 15:32, aktualizacja Czwartek, 03 października 2019 o 11:41, autor: 0 705
Pokazy filmowe dla dzieci

W nowym roku szkolnym nastapiła kontynuacja cyklu fimowego dla uczniów szkół gminy Szlichtyngowa. 23 września Biblioteka Publiczna zaprosiła na dwa filmy: "Mam talent!" i "Magiczny dywan". Dzieci mogły przenieść się w podróż na festiwal muzyczny oraz polatać magicznym dywanem wraz z bohaterami.

Dzieci z klas V-VIII obejrzały film "Mam talent!". Opowiadał on historię dwójki przyjaciół pragnących zagrać na festiwalu muzycznym. Mimo trudności w postaci braku basisty i wokalisty, udali się w podróż na festiwal. Nie mógł im przeszkodzić nawet policyjny pościg.

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-IV obejrzeli film "Latający dywan". Film wyświetlono też dzieciom z SP Jędrzychowice i SP Stare Drzewce.Opowiada on o chłopcu, który chce zwiedzić świat. Sułtan daje chłopcu latający dywan i misje odnalezienia wnuczki. 

Seanse mogły się odbyć dzięki wsparciu Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Imprezę dofinansował UMiG Szlichtyngowa oraz powiat wschowski, PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze oraz BS Wschowa.

(Foto: Gmina Szlichtyngowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl