Podpisano umowę o dofinansowanie termomodernizacji budynku liceum

Poniedziałek, 26 grudnia 2016 o 15:32, autor: 1 552
Podpisano umowę o dofinansowanie termomodernizacji budynku liceum

22 grudnia 2016 roku Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka, Wicestarosta Powiatu Wschowskiego Wojciech Kuryłło i Skarbnik Powiatu Wschowskiego Magdalena Jędrzejczak podpisali umowę o dofinansowanie projektu pt. „Termomodernizacja budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie”.

W ramach inwestycji w latach 2017-2018 wykonana zostanie głęboka termomodernizacja budynku szkoły.

Planowana całkowita wartość projektu wynosi 4.152.288,47 zł, natomiast przyznane dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi 3.103.299,79 zł.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

(PW)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~wschowianin
27.12.2016 17:34

No i chwała Bogu, bo budynek wymaga dużego remontu. A do Waldzia Starosty: pańscy wyborcy nie chcą termomodernizaji ogólniaka wschowskiego bo to nie w ich interesie, jest pan ze sławy więc sprawa jasna!!! A starosta Boryczka choć ze Sławy potrafi podejmować decyzje dobre dla całego powiatu i dla szlichty i dla wschowy i dla sławy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl