Pieniądze do wzięcia

Wtorek, 18 kwietnia 2017 o 14:07, aktualizacja Piątek, 21 kwietnia 2017 o 16:05, autor: 0 1761
Pieniądze do wzięcia

24 kwietnia w Starostwie Powiatowym we Wschowie o godzinie 14:00 zielonogórski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej organizuje otwarte spotkanie, gdzie przedstawi możliwości założenia własnego biznesu i otrzymania bezzwrotnej dotacji. Do wzięcia jest nawet do 126 tysięcy. Nie pracujesz? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej.

Specjaliści z zielonogórskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej doradzą i zaoferują kompleksową pomoc w założeniu biznesu w formie spółdzielni socjalnej lub przedsiębiorstwa społecznego.

Spotkanie skierowane jest do osób, które nie pracują, są w trudnej sytuacji życiowej lub zawodowej, ale również do tych, którzy mają pomysł na biznes, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Osoby reprezentujące OWES podpowiedzą jak otrzymać bezzwrotne dotacje (w wysokości 25 tysięcy na utworzone miejsce pracy, nawet do 126  tysięcy na przedsiębiorstwo społeczne) oraz jak dostać wsparcie pomostowe na działalność (pierwsze sześć miesięcy- do 1.500 zł, kolejne 6 miesięcy do 1.000 zł). Zaoferują też szkolenia, doradztwo zawodowe, doradztwo biznesowe i promocję.

Spotkanie w tej sprawie zaplanowane jest 24 kwietnia 2017 o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym, ul. Plac Kosynierów 1c, Wschowa.

Zgłoszenia pod nr tel. 533 316 288 lub na e-mail: a.fogel@fundacjacp.org (www.owes.zgora.pl).

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl