TworzymyGłos Regionu

Paweł Giezek kandydatem na burmistrza Wschowy

Piątek, 07 września 2018 o 12:16, aktualizacja Czwartek, 13 września 2018 o 16:50, autor: 52 2867
Paweł Giezek kandydatem na burmistrza Wschowy

Paweł Giezek wystartuje w wyborach na burmistrza Wschowy. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej będzie startował z komitetu ,,Dla Wschowy, Dla Ludzi".

Paweł Giezek jest czwartym kandydatem, który będzie ubiegał się o fotel burmistrza Wschowy.

- Pragniemy, aby kolejna kadencja we wschowskim samorządzie nie była okresem zmarnowanych szans i stagnacji. Wschowa zasługuje na aktywnego, dynamicznego i kreatywnego burmistrza, który wykorzysta potencjał naszego miasta. W naszej opinii taką osobą jest Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej we Wschowie, Paweł Giezek - czytamy w komunikacie Komitetu Wyborczego Wyborców ,,Dla Wschowy, Dla Ludzi".

Program kandydata ma zostać przedstawiony na najbliższej konferencji prasowej.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (52)

avatar
~Tex
07.09.2018 12:37

Giezek?? To chyba jakiś żart..

avatar
~Pamiętliwy
07.09.2018 23:59

Nie będę głosował na tego kandydata, ale cieszyłbym jakby wygrał. Każdego dnia przyglądałbym się jego pracy i wszystko bym wytykał. Bo to działanie w jego stylu...

avatar
~ANALITYK
07.09.2018 12:41

Bardzo dobra informacja dla Antkowiaka i Glińskiego. Elektorat SOS podzielony na Czopka i Giezka, tym sposobem Giezek się ośmieszy bo zdobędzie najmniej głosów ze wszystkich kandydatów a Czopek przepadnie ze wschowskiej sceny politycznej. KARMA WRACA PANIE CZOPEK.

avatar
~marekton
07.09.2018 12:46

Hahahahahahahaha. Mam nadzieję, że nikt nie będzie hejtował. Proponuje po prostu śmieszki wstawiać

avatar
~do analityka
07.09.2018 12:54

Kiepsko dobrałeś sobie pseudonim. Na temat kandydatów zacząłem trochę rozmawiać w terenie. Wiesz jakie nazwisko tam kojarzą? Tylko jedno a mianowicie Czopek i to na niego będą głosować. Rusz w teren a zobaczysz że mam rację.

avatar
~#zakompleksionymarek
07.09.2018 13:19

Wrodzony śmieszek na lewym ramieniu szturcha mnie nagląco i z szeroko otwartymi oczami mówi "Idź, zagłosuj, będzie beka". Kompleks ma moim prawym mówi "No chyba Cie, po ... kreciło chłopie". No i nie mogę się teraz zdecydować pomiędzy kabaretem a powinnością.

avatar
~Wyborca
07.09.2018 13:29

Panie Giezek masz Pan największe szanse.POWODZENIA

avatar
~ext7
07.09.2018 13:38

Nie, nie!! Ja nie będę hejtował, ponieważ uważam ,że pan Giezek w przeciwieństwie do pana Antkowiaka ma dużo większe prawo ( to moralne) kandydować na „stołek” burmistrza. Wszak nigdy Wschowy nie opuścił, bierze czynny udział w życiu społecznym i politycznym. Oczywiście, nie rozumiem dlaczego z taką lubością permanentnie strzela sobie w stopę??(o masochizm to ja pana Pawła nie posądzam) Przecież polityka (ta lokalna również) to bieg długodystansowy, i wiadomo, że zbytnia niecierpliwość powodująca nieprzemyślane posunięcia kończy się katastrofą.. Nie wolno w imię doraźnych korzyści wydawać wszystkiego co masz!! I nie o to tu chodzi ,ze mnie się nagle „cóś” odwróciło. Ja po prostu zawszą będę stać po stronie tych ,co na co dzień po wschowskich chodnikach chodzą. Na ten czas moim kandydatem jest Pan Przemysław Gliński ,ale gdyby (nie daj Boże)zdarzyła się „katastrofa” to mój głos ma WSCHOWIANIN!!

avatar
~Wschowianka
07.09.2018 13:44

Jednak pan posluchal.Panie Pawle super. Dla mnie konkretny odwazny kandydat.

avatar
~mieszkanie Wschowy
07.09.2018 13:45

Pomieszał Pan szyki Glińskiemu i Czopkowi. Analizuj Czopek nie dla ludzi.. GIlinski nie chciał polewać na festiwalu... czytaj nie dla Ludzi.. NA DODATEK PIS Giezek burmistrzem Wschowy.

avatar
~klaun
07.09.2018 13:59

To trzeba mieć tupet ! Ten pan na Burmistrza to największe Ja.....a we Wschowie od 30 lat......... . Cyrk to mało powiedziane......to wielki wstyd dla Wschowy i jej mieszkańców do czego doszło, iż człowiek z pod hasła " g r a b i e ż c y " zgotował nam taki CYRK !!!!!!. A już co można sądzić o jego zwolennikach z pod hasła" dla Wschowy - dla Giezka " to wystarczy posłuchać na mieście ......! Jeszcze raz!: Ale Ja......a!

avatar
~kuzynka
07.09.2018 14:29

Ni i masz "czarny koń". Nie o takiego chodziło. Gratulować odwagi, w sumie to nie wiem czy odwagi czy bezczelnego (...)

avatar
~Yossarian
07.09.2018 14:30

Nie ma ludzi idealnych. Giezek w życiu dokonał wielu złych wyborów, ale wiele rzeczy zrobił też wspaniałych. Zastanawia mnie dlaczego aż taki hejt leci na niego w internecie? To, że pewna grupa ludzi go nie lubi - to mnie nie dziwi - za bardzo chciał pilnować niektórych urzędników. Ale widzę, że hejty piszą głównie przeciwnicy polityczni - cokolwiek byle źle. Niestety bez konkretów. Proszę, przypomnijcie mi, bo nie wiem, co takiego złego dla naszego miasta zrobił Giezek?

avatar
~marekton
07.09.2018 14:38

Zrobił wspaniałe rzeczy ? Chyba takie, że sobie pracę załatwił w Spółce Komunalnej. Wiem, że pozwolili mu na to Patalas i Czopek. Największa wina tego środowisko jest taka, że skłócili ze sobą praktycznie całe miasto. Proszę poczytać to forum i ocenić ile jest nienawiści made in Giezek

avatar
~wschowianka
07.09.2018 14:30

No i dobrze , wolę już na 100% Giezka niż tego (...) Czopka. Giezek naprzód.

avatar
~Adaś
07.09.2018 14:51

Proszę się nie odważyć nazywać te stwierdzenia hejtem o brzmieniu : od 2014 "flagowy" p. Patalas i p. Czopka , w dłoni "sztandar" - Grabieżcy - niedoszły prezes SK a dzisiaj kandydat na burmistrza ........ nawet jeśli pięćdziesiąt lat dreptał Krzysiu po tych samych płytkach chodnikowych, to głos wyborcy nie jest "lizakiem " !! Adaś

avatar
~sabina
07.09.2018 15:41

GIEZEK MA MOJ GŁOS I MOJEJ RODZINY.

avatar
~zorientowany
07.09.2018 15:46

Jestem za, jeśli Patalasowa mogła być burmistrzem to dlaczego Giezek nie? On chociaż będzie przychodził na sesje. Będziemy mieli takiego burmistrza na jakiego sobie zasługujemy. Po Patalasowej i Czopku gorzej być nie może.

avatar
~do zorientowanego
07.09.2018 17:10

Otóż może, jeśli zostałby burmistrzem! Ani wykształcenia (jakaś płatna szkółka niedzielna???) (...)

avatar
~Domina
07.09.2018 17:16

Adas o co ci chodzi z tymi Grabiezcami?Bo nie kumam?Czy ktos napisal nieprawde w w zwiazku z tym trafilo to do organow scigania?I toczy sie sprawa o np klamstwo ?znieslawienie?pomowienie?

avatar
~aaaaa
07.09.2018 17:48

Dobre pytanie. Czopek do spółki z Giezkiem wnieśli jakieś akty oskarżenie za grabienie Wschowy ?

avatar
~do Domina
07.09.2018 19:11

Domina ty jesteś rozumna czy czasem trochę inaczej myślisz ? . Jak ktoś a w przypadku Giezka i Czopka krzyczy o grabieżcach to powinni oni udowodnić że tak jest . Kto niby ma się bronić jak nie został imiennie o to oskarżony . Poza tym S.K została kilkakrotnie kontrolowana przez biegłych i nic takiego nie stwierdzono . Poza tym Giezek który został zatrudniony w spółce przez cały czas węszył czy czasem nie ma jakich przekrętów . Nawiasem mówiąc zwolnieni ze spółki wszyscy powygrywali procesy i otrzymali odszkodowania zasądzone przez sądy w Nowej Soli . Spółka musiała słono za to zapłacić a Czopek i reszta przełknęli tą żabę którą sami upiekli dla siebie .

avatar
~Wschowianin
07.09.2018 18:54

Gliński bardzo dużo stracił poparcia po Festiwalu Poland Rocck.Nie pozwolił strażakom polewać wodą Woodstokowiczów.Wstyd dla miasta.

avatar
~obcy
07.09.2018 19:15

ludzie ,ludzie,pierdzielicie na forum a na boku co innego,,zastanówcie się,przypomnijcie sobie rządy pana Grabki,to tylko wywiady w radio elka,,i zmienianie chodników 2 razy w kadencji,zero odpowiedzialności,,ówczesny burmistrz ,może nie jest idealny,ale rozbił klikę którzy myśleli tylko o swoich potrzebach i swoich znajomych,nikt w chwili obecnej nie jest w stanie przez 1 kadencję wyprowadzić wszystko na zero,ja bym nie zmieniał ówczesnych rządzących są zmiany i myślę że w dobrym kierunku,obojętnie kto przyjdzie nowy to wszystko zmarnuje co jest zaczęte,tak było jest i będzie i to nie tylko we Wschowie ale w całej Polsce,

avatar
~do obcy
08.09.2018 08:04

Panie obcy czasem zwykłym ludziom ręce opadają z głupoty innych ! . Pan czasami chadza do kościoła ? . Mam nadzieję że tak , to niech pan na chwilę stanie przed tym kościołem i na tym placyku przed nim . Popatrzy sobie na zrewitalizowaną bibliotekę , muzeum i wybrukowany plac na którym stoi ten kościół . Potem łaskawie przejdzie się pod ratusz tam też został zrewitalizowany cały rynek przed ratuszem gdzie dziś są organizowane zabawy dla takich jak ty . Następnie udaj się do szkoły nr 2 tam jest boisko i korty tenisowe . To wszystko zostało wykonane za Grabki . A poza tym dzisiejszy premier który niedawno bawił w naszym mieście był prowadzany właśnie tam gdzie to opisałem . Za Czopka to chodniki i naprawy dróg można mierzyć na centymetry i to do spółki ze starostwem . Zobacz idąc przez miasto jakie są wyboiste ulice i ile w nich tkwi pachołków żeby auta nie wpadły kołami w zapadłe studzienki kanalizacyjne . No i na koniec Grabka zostawił ponad 1,6 mil złotych i zapłacone wszystkie rachunki miasta . Grabka dostał absolutorium za swoją pracę a Czopek już drugi raz tego absolutorium nie dostał . Taka to różnica między nimi .

avatar
~Miki
07.09.2018 19:19

W zasadzie mnie to nie dziwi że Giezek kandyduje na fotel burmistrza . Przecież on doskonale wie jak i co potrafi obecna pani burmistrz . Doskonale wie jakie umiejętności ma pani Patalas oraz jej koleżanka która " kieruje " S.K . Podejrzewam że Giezek lepiej zna się na zarządzaniu i funkcjonowaniu samorządu niż obie panie razem wzięte .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl